Automobilyje palikę kokius nors daiktus, galite jų neberasti – tuo nemaloniu būdu įsitikino dar vienas Kėdainių gyventojas, kurio transporto piemonė, galimai naktį, buvo apvogta. Nukentėjęs asmuo kreipėsi į policiją.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai praneša, kad rugsėjo 28 d. apie 05.20 val. pastebėta, jog Kėdainiuose, Respublikos g., iš automobilio „VW Passat“ pavogtas kampinis šlifuoklis „Grunder“. Padaryta turtinė žala siekia apie 100 eurų.

Vagis sudomina net akiniai, ne tik statybos ar žvejybos įrankiai

Policijos suvestinėse užfiksuoti duomenys rodo, kad vagys gviešiasi įvairių daiktų, kuriuos žmonės tebepalieka automobiliuose, pvz.: ne tik rankines, magnetolas, bet net ir akinius, USB laikmenas, striukes, krepšius su pirkiniais, statybinius įrankius, žvejybos reikmenis ir pan.

Matydami tokias tendencijas, policijos pareigūnai nuolat primena gyventojams nepalikinėti automobiliuose jokių daiktų. Vagis pamatęs kokį krepšį automobilio salone, juk nežino, ar ten vertingi ar visiškai beverčiai daiktai, todėl išdaužę automobilio stiklą ar sugadinę durelių užraktą, braunasi paimti juos sudominusių daiktų.

Jeigu savo automobilį radote apvogtą ar apgadintą – nelieskite jo ir jame esančių daiktų, nesėskite į vidų, nedelsiant praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.