Policija praneša apie Kėdainių mieste apvogtus du automobilius – nuo vieno pasisavinti žibintai, iš kito – pavogti bateliai. Kad yra įvykdytos vagystės, savininkai pastebėjo anksti ryte.

Rugsėjo 29 d. apie 07.30 val. pastebėta, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., išdaužus automobilio „Mercedes-Benz“ stiklą, pavogtos trys poros batelių. Padaryta turtinė žala siekia apie 500 eurų.

Tą pačią dieną, apie 08.00 val. pastebėta, kad Kėdainiuose, Respublikos g., nuo automobilio „VW Touareg“ pavogti priekiniai žibintai. Padaryta turtinė žala siekia apie 1 000 eurų.

Dėl šių įvykių policijoje yra pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Rugsėjį vagysčių buvo ne viena

Šį mėnesį tai jau ne pirmos vagystės rajone, susijusios su transporto priemonėmis. Rugsėjo pradžioje J. Basanavičiaus g. , išdaužus automobilio „Mercedes-Benz“ stiklą, pavogtas vairas ir navigacijos sistema.

Rugsėjo 9-ąją buvo apvogtas automobilis Dotnuvoje. Tąsyk vagys išsinešė benzininę krūmapjovę ir keturis grandininius pjūklus, taip padarydami maždaug 4 580 eurų nuostolį.

O šią savaitę Pelėdnagių seniūnijoje iš miškavežio ir dviejų ekskavatorių ilgapirščiai pagrobė kurą. Padaryta turtinė žala siekia apie 1 440 eurų.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotrauka

Panašios naujienos