Po keturių pralaimėjimų iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate „Nevėžis-Optibet“ (8/20) šiandien namie pagaliau 88:77 įveikė (22:16, 26:20, 22:18, 18:23)  Klaipėdos „Neptūną“ (9/19). Tačiau Kėdainių komanda vis dar – paskutinė turnyro lentelėje.

Daugiau nei pirmas tris minutes Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai nesugebėjo sužaisti rezultatyviai, tuo metu Kėdainių krepšininkai atakavo kur kas sėkmingiau ir rungtynes pradėjo spurtu 7:0.

Klaipėdiečių gretose iniciatyvos ėmėsi Žygimantas Janavičius, jis pelnė penkis taškus iš eilės ir pažadino komandos draugus, tačiau to neužteko, jog po pirmųjų 10 minučių svečiai rezultatą persvertų į savo pusę. Po pirmojo kėlinio „Neptūno“ komanda atsiliko 22:16.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo labai aktyviai, per antrą ketvirtį abi ekipos kartu pelnė 46 taškus (26:20), tačiau šeimininkai persvarą išlaikė savo rankose ir į pertrauką išėjo turėdami solidų 12 taškų pranašumą (48:36).

Trečią kėlinį šeimininkai nemažino tempo ir naudojosi kiekviena galimybe bei didino savo pranašumą. Po 30 rungtynių minučių švieslentėje rezultatas fiksafo užtikrintą Nevėžis-Optibet“ pranašumą 70:54.

Ketvirtojo kėlinio metu klaipėdiečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau Kėdainių komanda sėkmingai atlaikė svečių bandymą spurtuoti ir pasiekė užtikrintą pergalę namų arenoje.

„Nevėžis-Optibet“: D. Vilys 20, J. Kazakauskas 17, R. Freire Luz 16.

„Neptūnas“: Ž. Janavičius 20, D. Gailius 12, M. Mažeika 8.

Kaip sekėsi kėdainiečiams

Šiose rungtynėse aikštelėje pasirodė tik Justas Tamulis. Jis per 16:36 min. pelnė 4 taškus ir atkovojo 1 kamuolį. Jo naudingumo balas buvo -2.

Ignas Lukošius, nors buvo registruotas rungtynėms, vienintelis neįžengė į aikštelę. Matas Razbadauskas dar yra „Nevėžio-Optibet” sudėtyje, tačiau rungtynėms pastaruoju metu jis neregistruojamas.

Už Klaipėdos „Neptūną“ žaidžiančiam kėdainiečiui Norbertui Gigai šiose rungtynėse sekėsi geriausiai iš žemiečių. Per 20:36 min. praleistas aikštelėje jis pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

Kas toliau

„Nevėžis-Optibet” lieka paskutinėje, dešimtoje, turnyro lentelės vietoje, vienu tašku atsilikdamas nuo po šio pralaimėjimo į devintąją vietą nusileidusio „Neptūno”. Vos po vieną pergalę daugiau už Kėdainių komandą turi ir 7 bei 8 vietas užimantys „Dzūkija” su „Šiauliais”, tačiau šios komandos yra sužaidę vieneriomis rungtynėms mažiau.

Turnyro lentelė (pergalės/pralaimėjimai):

Kitas „Betsafe-LKL” čempionato rungtynes „Nevėžis-Optibet“ žais trečiadienį, balandžio 14 d., Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“. Tiesioginė transliacija internetu – per Delfi.lt. Rungtynių pradžia 18:30 val.