Jauni ir įžūlūs, nesivarginantys net savo veidų slėpti jaunuoliai vėl siaučia Kėdainių miesto gatvėse. Savo aukomis jie renkasi pagyvenusias moteris – juk senjora nepasipriešins!

1258129590fbua16953Pirmadienį, vidury dienos, apie 17 val., iš pasalų buvo užpulta šešiasdešimtmetė kėdainietė – moteris iš darbo ėjo namo Pavasario gatve. Netikėtai ties posūkiu į Alyvų gatvę, ties parduotuve, ją užpuolė jaunas šviesiaplaukis jaunuolis. Jis moteriai iš rankų išplėšė pilką rankinę, negana to, prieš tai suduodamas stiprų niuksą į nugarą. „Galėjo baigtis ir blogiau, jei mama būtų pasipriešinus. Ji 20 metų kasdien tuo pačiu keliu eina į darbą ir iš jo“, – sakė nukentėjusiosios duktė Svetlana Kudriašova Šemetė.

Nukentėjusioji spėjo įsidėmėti užpuoliko bruožus – apie 165 cm ūgio jaunuolis, lieso kūno sudėjimo, šviesių plaukų, smailios nosies, dėvėjo melsvos spalvos striukę, savo veido net nesistengė slėpti po kapišonu ar kitaip slėpti savo tapatybę.

Rankinėje buvo visiškai nauja piniginė, dovanų čekiai, kortelės, pasas, kosmetinė su priemonėmis, namų raktai. Moteris patyrė 266 eurų žalos.

„Juk visų tų daiktų tam jaunuoliui nė nereikia. Išmes į konteinerį ir tiek. Pinigų nesitikim atgaut, bet bent dokumentus, pačią rankinę ir piniginę. Gal netyčia kas atrasit kokiam griovy…vilties maža ,bet kartais būna atsitiktinumų“, – į visus neabejingus kėdainiečius kreipiasi duktė.

Dokumentai išduoti Aušrelės Vaičiulienės vardu. „Radusiems daiktus, ar ką nors žinantiems skolingi tikrai neliksime. Siaučia toje vietoje grupė vaikinų. Būkite budrūs“, – įspėjo moteris.

Panašios naujienos