Nuo šių metų spalio mėnesio vidurio uždaroma viena iš dviejų mieste esančių prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvių. Du mėnesius truksiantiems rekonstrukcijos darbams uždaromas prekybos centras, įsikūręs Janušavos kaime, Kėdainiuose.


Nors uždarymas numatomas po mažiau nei mėnesio, pirkėjai jau dabar gali įsigyti pramoninių prekių, kurioms taikomos nuolaidos. O nuo spalio pradžios akcijos bus pradedamos taikyti ir maisto produktams.

Pasak Dariaus Ryliškio, prekybos tinklo „Norfa“ atstovo spaudai, po rekonstrukcijos parduotuvės prekybinis plotas gerokai prasiplės, išaugs ir prekių asortimentas, tad keisis ir parduotuvės formatas: po rekonstrukcijos darbų parduotuvė vadinsis „Norfa XXL“ (šiuo metu – „Norfa XL“).

„Numatoma, kad darbai truks apie du mėnesius, tad tikimės atnaujintą parduotuvę atidaryti dar šiais metais. Bus ne tik praplėstas prekybinis plotas, bet ir įrengtos savitarnos kasos“, – pažymėjo D. Ryliškis.

Visi iki šiol Janušavos „Norfoje“ dirbantys darbuotojai savo darbo vietas išsaugos ir po parduotuvės atnaujinimo bus sugrąžinti į darbovietę.

Be šios, Janušavoje esančios „Norfa“ parduotuvės, Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje 49 veikia dar vienas šio tinklo prekybos centras.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.