Šią savaitę vėl pašalus Kėdainių gatvės virto čiuožykla. Gyventojai skundėsi seniūnijai ir žiniasklaidai. Šiandien Kėdainių rajono savivaldybė paskelbė, kad miesto gatves (ne)prižiūrinčiai įmonei paskirta 300 eurų bauda.

„2024 m. vasario 8 d. Kėdainių miesto seniūnija atliko įmonės UAB „Ecoservice projektai“ teikiamų šaligatvių valymo ir barstymo paslaugų kokybės patikrą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad tam tikrose vietose paslaugos atliktos nekokybiškai.

Už netinkamą šaligatvių priežiūrą žiemos laikotarpiu įmonei UAB „Ecoservice projektai“ skirta piniginė bauda”, – rašoma savivaldybės pranešime.

„Bendrovė tikina, kad į seniūnijos pastabas sureagavo per keletą valandų ir deda pastangas, kad tokia situacija daugiau nepasikartotų”, – informaciją apie įmonei „Ecoservise projektai” paskirtą baudą papildė naujienų agentūra ELTA.

„Ketvirtadienį bendradarbiavome su seniūnija jai atliekant patikrinimą, sureagavome ir per kelias valandas ištaisėme nurodytus neatitikimus“, – penktadienį ELTAI pranešė „Ecoservice projektai“ Šiaulių regiono vadovė Viktorija Juodikienė. – Toliau dirbame, kad užtikrintume saugias sąlygas pėstiesiems ir stengsimės, kad situacija nesikartotų“.