„Meluočiau, jei sakyčiau, kad toks įvertinimas nėra malonus. Jaučiuosi kaip už gerai išmoktą pamoką gavusi gerą pažymį. Ačiū mokytojams, atvedusiems į kultūrą – vyrui Robertui, Kęstui Stadalnykui, talkinusiam projektinėje veikloje, šeimai ir kolegoms“, – gavusi Kėdainių krašto kultūros premiją sakė krakiškė Daiva Dubinkienė.

Daivą Dubinkienę tapus 28-ąja Kėdainių krašto kultūros premijos laureate pasveikino rajono meras Saulius Grinkevičius (kairėje) ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Daivą Dubinkienę tapus 28-ąja Kėdainių krašto kultūros premijos laureate pasveikino rajono meras Saulius Grinkevičius (kairėje) ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Krakių kultūros centro renginių organizatorė, bendruomenės centro pirmininkė, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokytoja-metodininkė D. Dubinkienė tapo 25 kartą įteiktos premijos 28-ąja laureate. Iš viso šis garbingas apdovanojimas įteiktas aštuoniolikai miesto ir dešimčiai rajono šviesuolių.
Pasak D. Dubinkienės, krakiškiai daug dėmesio skiria jaunimo kultūrai ir etnografijai, tačiau dar yra svajonių ir nemažai suplanuotų darbų: „Labai noriu pagerbti mūsų senolius. Aplankyti visas močiutes ir senjorus, kurie turi šviesių prisiminimų, ir juos surašyti. Jie – gyvoji mūsų atmintis, todėl būtina išsaugoti ateities kartoms. Gaila, kad ne visoms idėjoms pakanka laiko. Jo trūksta ir pačiai sau.“
Naująją krašto kultūros premijos laureatę sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, kad komisijai nebuvo lengva išrinkti verčiausią, nes kiti pretendentai buvo itin stiprūs. „Be ponios Daivos, šiam apdovanojimui buvo pasiūlytas originalių sumanymų iniciatorius menininkas Feliksas Paulauskas ir choreografė Irena Šukienė. Visa trijulė itin atsidavusi kultūrai.
Džiugu, kad komisija pamato verčiausius būti pastebėtais ir pagerbtais. Sveikinu Daivą ir jai linkiu tęsti pradėtus darbus vienijant ir šviečiant Krakių bendruomenę“, – šiltų linkėjimų garbingo įvertinimo laureatei negailėjo rajono vadovas.
D. Dubinkienę sveikino ir žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, rajono Tarybos nariai, artimieji, bičiuliai, kolegos.

[tribulant_slideshow gallery_id=“145″]

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.