Pastaraisiais metais „Ulonų“ sporto klubas išgyveno sudėtingą laikotarpį, tačiau trenerių ir klubo narių sunkus darbas ir ryžtas pradėjo atsipirkti su kaupu. Pradėję metus net su dviem aukso medaliais raiteliai tęsė pradėtus darbus varžybinėje aikštėje.

Arūnas Keturakis ir jo pantera.

Arūnas Keturakis ir jo Pantera.

Visą žiemą Lietuvoje vyko Lietuvos žiemos konkūrų čempionatas, kuriame Kėdainių kraštą atstovavo Arūnas Keturakis su žirgu Pantera. Šis duetas dalyvavo keturiuose atrankiniuose varžybų etapuose.

Vasario 14 dieną Vilniuje, Arūnas su Pantera mėgėjų įskaitoje iškovojo trečiąją vietą, kovo 28-ąją Šiaulių rajone, toje pačioje grupėje duetas vėl buvo trečias. Iškovojus šias garbingas prizines vietas Arūnas be jokio vargo pateko į Lietuvos konkūrų finalines varžybas, kurios vyko balandžio 11-12 dienomis Žagarėje.

Raitelis su savo nuosavu žirgu jau kelis metus demonstruoja gerą sportinę formą ir visose varžybose joja labai greitai ir tiksliai, todėl labai dažnai parsiveža daug laimėjimų.

Ne išimtis ir šis Lietuvos čempionatas. Nors keliuose etapuose duetui pritrūko sėkmės tapti nugalėtojais, finale Pantera skriejo per kliūtis labai greitai ir be klaidų. Arūnas ir jo sporto partnerė Pantera laimėjo mėgėjų įskaitos finalinį konkūrą ir bendroje įskaitoje oficialiai tapo Lietuvos žiemos konkūrų čempionais.

Tai vienas garbingiausių laimėjimų klubo istorijoje: didžiulė už nugaros paliktų raitelių minia plojo Arūnui, o už nuopelnus buvo apdovanotas ir „Ulonų“ sporto klubo treneris Ričardas Alekna.

Šis laimėjimas tik įrodo, kad didelis ir sunkus visų klubo narių darbas duoda didžiulius vaisius ir atėjus sunkiam laikotarpiui tereikia nepalūžti, o dar sunkiau dirbti. Kad tokios pergalės nėra atsitiktinumas, Arūnas jau įrodė už poros savaičių vykusiose varžybose Vilniuje, „Civinskų taurės“ varžybose, kur iškovojo antrąją vietą.

Kol šis raitelis laikė „Ulonų“ klubo frontą varžybinėje aikštėje, kita klubo narė ir trenerė Greta Nargelavičiūtė su žirgu Avataras du mėnesius treniravosi pas garsiausią Lietuvos raitelį ir šuolio su žirgu į aukštį rekordininką Andrių Petrovą, kuris žymus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tarptautiniame reitinge užima 140 vietą.

Perspektyvusis Avataras, gimęs ir užaugęs Akademijos žirgyne.

Perspektyvusis Avataras, gimęs ir užaugęs Akademijos žirgyne.

Greta ir Avataras nusprendė stipriai pasimokyti iš pačių geriausiųjų, rimtai pasitreniruoti bei pasiruošti ateinančiam vasaros varžybų sezonui ir svarbiausia – Lietuvos konkūrų vasaros čempionatui. Nors žirgas Avataras dar labai jaunas, tačiau klubo treneriai ir nariai deda daug vilčių į šį stiprų ir perspektyvų žirgą, kuris gimė ir užaugo būtent Akademijos žirgyne.

Metus pradėję pergalingai, raiteliai nė neketina sustoti ir po žiemos čempiono titulo užsibrėžtas tikslas seka vasaros čempionato aukso taurė. Klubui nusimato rimtas varžybomis užimtas vasaros sezonas, kur sportininkai turės konkuruoti ne tik su kitais žirgynų raiteliais bet ir pajėgiausiais klubo duetais.

Palinkėkime sėkmės Arūnui Keturakiui ir Panterai, Gretai Nargelavičiūtei ir Avatarui, Tomui Žvirbliui su Romos Celine ir Čile, Rasutei Mažeikienei su Felicija ir Joriu, Arvydui Vaičekoniui su Pokeriu, Rūtai Kriščiuvienei su Ledu, Vyteniui Ūsui su Fonema ir Ugnei Kranauskaitei su Adidu.

 

„Ulonų” sporto klubas

Panašios naujienos