Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga organizavo draugišką ūkininkų stalo teniso turnyrą.

2016 metais pirmą kartą šios sąjungos nariai buvo pakviesti valstybines šventes švęsti kitaip.

Šiemet penkti metai, kaip Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga, krašto ūkininkus juos vienijanti organizacija pakviečia sportuoti.

Tradiciškai vasario 16-osios proga jie imdavo slides ir susirungdavo slidžių ir snieglenčių slalome. Šiemet rudeniška žiema žemdirbių planus pakoregavo, todėl juos teko pakeisti. Taip kilo mintis jėgas išbandyti prie stalo teniso stalų.

Draugiškas (mėgėjų) stalo teniso turnyras įvyko vasario 17 dieną Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje. Varžybose tarpusavyje susirungė aštuoni ūkininkai. Dalyvius pasveikino ir turnyro pradžią paskelbė Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas.

Po dviejų valandų intensyvaus ir gražaus žaidimo išaiškinti trys šio žaidimo lygiaverčiai lyderiai, kurie ir pasidalijo tris pirmas vietas.

Pirmą vietą laimėjo Virmantas Ivanauskas, antrą – Gytis Šiušė iš Krakių seniūnijos, trečią – Donatas Vaičeliūnasiš Šėtos seniūnijos.

Turnyre taip pat dalyvavo ūkininkai tėtis ir sūnus Rolandas ir Tomas Liutkevičiai, Lukas Macijauskas iš Dotnuvos seniūnijos, Šarūnas Šiušė ir Saulius Damašauskas iš Krakių seniūnijos.

Tradiciškai nugalėtojui įteikta Lietuvos trispalvė, o visiems dalyviams – dovanėlės su tautine atributika.

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ąjai, rajono ūkininkai kviečiami skaityti knygas, nes planuose – protų mūšis.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informacija ir nuotraukos

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.