Kovo 19-ąją Šėtos miestelyje kilo pražūtingas gaisras, kurį užgesinus, aptikti 70 metų moters palaikai. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Nelaimė įvyko nakties metu, apie 2 val., kai miestelio gyventojai jau buvo giliai įmigę, todėl, matyt, laiku ir nepastebėjo Ramygalos gatvėje vieno aukšto name kilusio gaisro. Gavę pranešimą, pirmieji į gaisravietę suskubo Šėtos ugniagesiai, jiems į pagalbą išsiųstos papildomos pajėgos iš Okainių, Bukonių, Žeimių ir Kėdainių. Atvykus, namas jau degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs.

Medinį pastatą liepsnos niokojo sparčiai ir negailestingai. Po maždaug valandos intensyvių gesinimo darbų, gaisravietėje rasta žuvusi namo savininkė. 70-metės palaikai aptikti kambaryje, greta lovos.

Dūmų detektoriaus, spėjama, nebuvo. Gal jis būtų išgelbėjęs moters gyvybę.

Įvykio metu nudegė stogas ir dalis perdangos, išdegė veranda bei kambarys.

Įvykis tiriamas

Pražūtingo gaisro aplinkybes tiria ir ugniagesių inspektoriai, ir policijos tyrėjai. Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, yra pradėtas ikiteisminis tyrimas moters mirties priežasčiai nustatyti. Bus aiškinamasi ir dėl kokių priežasčių kilo gaisras. Pirminiais duomenimis, ugnis galėjo įsiplieksti nuo elektros laidų.

Pražūtingas kovas

Žuvusi šėtiškė – tai jau antroji gaisro auka  Kėdainių rajone per šį mėnesį. Kovo pradžioje Gineituose liepsnose žuvo 62 metų vyras.

Per visus praėjusius metus mūsų rajone liepsnos pražudė 1 asmenį.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. PGV inf.

Panašios naujienos