Pirmadienio naktį Truskavos seniūnijos Petkūnų kaime kilo tragiškas gaisras. Paryčiais gaisravietėje rastas galimai namo savininkės, kuriai kitąmet būtų suėję 90 metų, kūnas.

Žinia apie įsisiautėjusias liepsnas ugniagesius pasiekė po 2 val. nakties. Buvo pranešta, kad Petkūnų gatvėje dega gyvenamasis namas, matosi dūmai ir girdisi traškesys, name gyvena senyva moteris. Jos gelbėti į nelaimės vietą išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos iš Okainių, Šėtos, Ramygalos, Krekenavos ir Kėdainių.

Nors namas degė ne nuošalioje vietoje, o pačioje gyvenvietėje, gaisras pastebėtas per vėlai, dėl sudėtingų eismo sąlygų bei vietomis slidaus kelio užtruko ir gelbėtojų atvykimas. Važiuodami į gaisravietę nuo Kėdainių Via Baltica keliu, ugniagesiai gelbėtojai jau iš tolo matė liepsnas. Medinis pastatas degė atvira liepsna, stogo medinė perdanga ir medinės konstrukcijos buvo sukritusios, į vidų patekti buvo neįmanoma.

Nedidukas namas sudegė labai greitai. Paryčiais, po 5 val. gaisravietėje surastas stipriai apdegęs galimai namo savininkės kūnas.

Sukrečianti nelaimė

Žinia apie garbingo amžiaus senolės žūtį sukrėtė visus aplinkinius. Tame pačiame kaime gyvenantis Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza, gaisravietėje buvęs nuo pusės trijų nakties, sakė tokio skaudaus įvykio Petkūnuose nepamenantis.

Gaisre žuvusią moterį, seniūno žiniomis, tragiškai pasibaigusio įvykio išvakarėse lankė sūnus, prinešė malkų. Moteris gyveno viena.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko A. Eidimto teigimu, šiemet – tai pirmoji gaisro auka Kėdainių rajone. Pražūtingos nelaimės aplinkybės tiriamos.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf., Kėdainių PGT nuotr.