Šeštadienio vakarą iš Josvainių sen., Šingalių k. įsikūrusios bendrovės „Agrošiltnamiai“ gautas pranešimas, kad dega šiltnamiai. Į įvykio vietą išsiųsti keli ugniagesių ekipažai.

Vykstant į vietą, jau iš tolo buvo matomi juodi dūmai, tad paprašyta papildomų pajėgų. Nors buvo pranešta, kad dega du stikliniai šiltnamiai, paaiškėjo, kad atviroje teritorijoje degė 7 vandens konteineriai ir 9 sunkvežimio padangos.

Ugnį tramdė Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Pramonės, Josvainių, Dotnuvos ir Rugėnų ugniagesių komandos. Laimei, gaisras pastebėtas laiku, tad jis labai neišplito ir ugnis per keliasdešimt minučių nuslopinta.

Kaip praneša ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, „ugniagesiams pavyko išsaugoti katilinę ir ūkinės paskirties pastatą. Visgi, nuostolių neišvengta. Sudegė 7 dideli vandens konteineriai, 9 padangos, išdegė 6×6 m katilinės sienos ir apdegė 5×5 m ūkinės paskirties pastato sienos. Įvykis tiriamas“.

Nors į nelaimės vietą buvo išsiųsti ir medikai, jų pagalbos neprireikė. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo.

Šiltnamininkams tai jau trečias gaisras

Bendrovės „Agrošiltnamiai“ komplekse kilęs gaisras jau trečiasis Kėdainių rajone per kiek ilgiau nei mėnesį. Balandžio 4-osios paryčiais Kėdainiuose, Kauno gatvėje ugnis suniokojo didžiulį gėlių šiltnamį, savininkai patyrė apytikriai 100 000 eurų nuostolį.

Balandžio pabaigoje užsiliepsnojo įmonės „Kėdainių sėklos“ sandėlis. Tąsyk apdegė savininkas, ugnis stipriai suniokojo sandėlį, tačiau ugniagesiams pavyko suvaldyti ugnį, kad ši neišplistų į gretimus pastatus.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos