Pastarosiomis dienomis rajone ir vėl nepasieita be specialiųjų tarnybų pagalbos. Būta ne tik ugnies.

Penktadienio pavakarę, apie 16 val. ugniagesių pagalbos prireikė Dotnuvos sen. Vainotiškių k. Kačiupio g. gyventojams. Buvo pranešta, kad prie namo dega krūmai. Paaiškėjo, kad netoli namo degė gyvatvorė. Ugnis kaip reikiant įsišėlo, apdegė apie 20 m ilgio gyvatvorės.

Su ugnimi susidūrė ir Šėtos sen., Sangailų k., Kalnų g. gyventojai. Netoli maudyklos pamatę degančią žolę, žmonės išsigando, kad liepsnos nepersimestų į už maždaug 50 metrų esantį namą. Į gaisravietę suskubta pačiu laiku, kol ugnis nespėjo išplisti. Degusi sausa žolė užgesinta.

Ėjo maudytis?

Penktadienio vakarą,  20.58 val. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė mįslingas pranešimas, kad Pelėdnagių sen., Pašilių k. vyriškis eina link Nevėžio upės, ketina lipti į vandenį, yra prie maudyklos. Jei vyriškis ketino tik išsimaudyti, kažin, ar būtų prašoma specialiųjų tarnybų pagalbos.

„Daugiau informacijos skambinęs asmuo nesuteikė, tad į įvykio vietą išskubėjo ir medikai, ir ugniagesiai gelbėtojai. 21.25 val. papildomai gauta informacija, kad medikai pilietį surado namuose, jam pagalbos nereikėjo“,  – pranešė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Važinėjo girti

Kauno apskr. VPK duomenimis, šeštadienį Kėdainių rajone sulaikyti du asmenys, kurie prie transporto priemonės vairo sėdo apsvaigę.

Vienas girtas vairuotojas pričiuptas apie 16.50 val. Kėdainių r., Pelėdnagių k. Automobilį „Audi A4“ vairavęs vyras (gim. 1974 m.) į alkotesterį pripūtė 1,85 prom.

Dar girtesnis vairuotojas apie 17.05 val. sustabdytas Kėdainių r., Šlapaberžės k. Automobilio „Nissan“ vairuotojui (gim. 1989 m.) irgi nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,02 prom.

Abiem vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK  ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.