Pastarąją parą rajono ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į keturis iškvietimus. Vienus gyventojus išgąsdino dujų kvapas, kitus – iš skirtingų objektų pasirodę dūmai.

Kauno apskrities PGV duomenimis, penktadienį, prieš dešimtą valandą, sulaukta pranešimo iš Josvainių sen., Kunionių k., Trumposios g. Paskambinęs žmogus informavo, kad namuose jaučiasi dujų kvapas, šildosi dujomis iš baliono, atjungus sistemą kvapas nedingsta.

„Lauke, dujų šildymo sistemos išoriniame dujų tiekimo įrenginyje, rastas nutrūkęs dujų vamzdelis. Vamzdelis užsuktas, išvėdintos patalpos. Gyventojai įsipareigojo susisiekti su įrangos montuotoja“, – teigia ugniagesių atstovė spaudai.

Pranešimas nepasitvirtino

Vidurdienį, Benrdruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Respublikos g. laiptinėje iš rūsio eina dūmai. Atvykę į nurodytą vietą ugniagesiai gelbėtojai apžiūrėjo patalpas, gaisro požymių nebuvo. Pranešimas nepasitvirtino.

Ūkiniame pastate ir sandėliuke degė šiukšlės

Prieš pat vidurnaktį skubėta į Krakių mstl., Vilniaus g., nes buvo gautas pranešimas, kad dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, ūkinio pastato (13×4 m dydžio, mūrinis, perdangos gelžbetoninės, stogas dengtas šiferiu) viduje degė sukrautos šiukšlės. Užgesinta. Apsaugotas medinis gyvenamasis namas, esantis už 3 m. Įvykis tiriamas“, – praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Panašus atvejis šiandien paryčiais užfiksuotas ir mieste, J. Basanavičiaus g. Kelios minutės po penktos ryto pranešta, kad iš sandėliuko rūksta dūmai.

Paaiškėjo, kad mediniame, 3×3 m dydžio sandėliuke degė sukrautos šiukšlės. Jos užgesintos.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.