Sekmadienį Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai sulaukė dviejų pagalbos prašymų. Vienu atveju važiuota į avarijos vietą, kitu – į uždūmintą daugiabutį.

Sekmadienį, apie 14 val. Aruodų g. ir J. Basanavičiaus g. sankryžoje susidūrus transporto priemonėms, į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai kreipėsi į ugniagesius, prašydami nuvalyti kelio dangą, mat po automobilių „Volkswagen“ ir „Škoda“ susidūrimo ant kelio buvo pažirę duženų.

Kad nekiltų pavojus kitiems eismo dalyviams, kelio danga nuvalyta. Saugumo sumetimais atjungti eismo įvykyje dalyvavusių automobilių akumuliatoriai.

Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės, pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Svilo puodai

Sekmadienio vakarą gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, A. Kanapinsko g., daugiabučiame name iš buto į laiptinę sklinda dūmai. Į nurodytą vietą kaip mat išsiųstos specialiosios tarnybos.

„Atvykus ugniagesiams per balkoną antrame aukšte patekta į buto vidų, patalpos buvo minimaliai uždūmintos. Virtuvėje ant dujinės viryklės buvo prisvilęs maistas. Išvėdintos patalpos. Buto savininkei medikai vietoje suteikė pirmąją pagalbą“, – teigė Kauno priešgairinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Panašus atvejis Kėdainiuose užfiksuotas ir lapkričio 17-ąją. Tąsyk Liepų alėjos gyventoja pranešė, kad prisvilo puodas, pradėjo kaukti signalizacija, ji namuose viena, nežino, ką daryti.

Atvažiavus ugniagesiams, medikai ir policijos pareigūnai jau buvo atvykę. Gaisro pavojaus penkiaaukščiame name nebuvo.

Ugniagesiai prašo gyventojų nepalikti be priežiūros ant viryklės užstatyto puodo ar keptuvės, nes gali kilti gaisras ir nukentėti žmonės.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos