Ugniagesiai gelbėtojai skuba į pagalbą ne vien gaisro, bet ir kitais atvejais, kai reikia padėti žmonėms ar gyvūnams.

Vėlų liepos 25-osios vakarą buvo pranešta, kad Surviliškio sen., Kalnaberžės k., Beržų g. kaimyno šuo užstrigęs prie ūkinio pastato, negali išsilaisvinti. Atvykusiems ugniagesiams gyvūną pavyko išlaisvinti, šuo perduotas  jį prižiūrinčiam asmeniui.

Sunerimo dėl giminaičio

Vakar, apie pusę vienuoliktos visos specialiosios tarnybos skubėjo į Rasos gatvę Kėdainiuose. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo informavo, kad bute esantis brolio sūnus neatidaro durų, galimai sutriko jo sveikata.

„Buvo pranešta, kad negalima atrakinti durų, nes raktas yra paliktas spynoje iš vidinės pusės, durys šarvuotos. Atliekant žvalgybą, pastebėta, kad ketvirtame aukšte esančio buto langai yra praviri, tad planuota panaudoti kopėčias. Tačiau to nereikėjo, nes duris atidarė pats bute buvęs asmuo (gim. 1992 m). Jis įsileido vidun medikus bei policiją.

Eismo įvykis Labūnavoje

Trečiadienio popietę Pelėdnagių sen., Labūnavos k., Kruopių g. susidūrė lengvasis automobilis ir vilkikas. Apie šį eismo įvykį sužinota gavus e-Call pranešimą, kuris įprastai automatiškai išsiunčiamas iš į avariją patekusios transporto priemonės.

„Po to dar buvo pranešta, kad iš vienos transporto priemonės rūksta dūmai, o žmonės yra išlipę. Nurodyta, kad avarija įvyko tik įvažiavus į Labūnavą nuo Kauno pusės.

Atvykus į nurodytą vietą, ugniagesiai pamatė, kad yra susidūrę lengvasis automobilis „Škoda Kodiaq“  ir vilkikas „Scania 400“, prispaustų žmonių nebuvo, gaisro požymių nesimatė. Ugniagesiai atjungė lengvojo automobilio akumuliatorių, patraukė į šalikelę, taip atlaisvindami vieną eismo juostą, o po to nušlavė kelio dangą, nes buvo duženų.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.