Ugniagesiai gelbėtojai ne tik vieni patikimiausių mūsų bendruomenės narių kaip išmanantys gerai savo darbą, bet ir aktyvūs geranoriškose akcijose. 

Į Tiskūnus ugniagesių atstovai atvyko su gausiomis lauktuvėmis.

Į Tiskūnus ugniagesių atstovai atvyko su gausiomis lauktuvėmis.

Kėdainiečiai ugniagesiai ketvirtą kartą prieš Kalėdas surengė akciją „Pradžiugink šalia esantįjį“.
Šių metų pabaigoje ugniagesių automobilis su gausa gėrybių skubėjo į Tiskūnų bendruomenės centrą. Jo vadovė Vida Vansevičienė juokavo, kad tokia proga labai smagu sutikti ugniagesius, būtų daug prasčiau, jei jie atskubėtų atlikti savo tiesioginio darbo. „Mes jau kuris laikas bendradarbiaujame su kėdainiečiais ugniagesiais. Jie mus lanko su įvairiomis prevencinėmis programomis, primena, kaip reikia saugiai gyventi, kad nenutiktų skaudžių nelaimių. Buvo gera sulaukti skambučio, kuriuo teirautasi, ar mūsų bendruomenėje yra šeimų, kurioms reikalinga parama. Ilgai nereikėjo galvoti, kam bendromis pastangomis padėsime. Pasirinkome dvi šeimas, kuriose auga po keturis vaikus, auginamus vienos mamos. Tiskūniečiai yra draugiški – vieni kitiems padeda, rūpinasi, nepamiršta nei sunkiau gyvenančių, nei vienišų žmonių. Tačiau ir pagalba iš šalies visada labai gerai nuteikia“, – ugniagesių apsilankymu džiaugėsi Tiskūnų bendruomenės pirmininkė.

Vaikai netruko dalytis žaislus – jų mažieji laukė labiausiai.

Vaikai netruko dalytis žaislus – jų mažieji laukė labiausiai.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji inspektorė Erika Dumčienė į Tiskūnus atvykusi drauge su viršininko pavaduotoju Sergejumi Muchinu atvežė daugybę ugniagesių suaukotų gėrybių: žaislų, drabužių, batų, skanėstų. „Mūsų kolektyvas labai geranoriškai sureagavo į pasiūlymą prieš šventes pasidalyti gerumu ir jo padovanoti tiems, kuriems šiuo metu trūksta. Kaskart ieškome vis kitokių paramos formų. Pernai pildėme vieno berniuko svajonę – jam dovanojome didelę ugniagesių gelbėtojų mašiną ir saldainių. Šįkart nutarėme paremti daugiavaikes šeimas. Labai ačiū mūsų kolegų žmonoms, kurios surinko gerų saviškių išaugtų drabužėlių ir sutiko juos paaukoti kitiems. Vyrai negailėjo ir pinigų, kad vaikams būtų nupirkta skanėstų. Viską labai atsakingai surūšiavome, sudėjome ir atvežėme tiskūniečiams. Malonu matyti šviesias vaikų akis, nors jie ir nėra lepinami gyvenimo. Matyt, Kalėdos toks laikas, kad savaime norisi daryti gerus darbus. Mes susikūrėme savą tradiciją – padedame kitiems. Ją išlaikysime ir ateityje. O kuo daugiau bus gėrio, tuo šviesiau ir geriau gyvensime“, – gražių žodžių susitikime su pagalbos sulaukusiomis šeimomis negailėjo E. Dumčienė.
Pagalbos iš ugniagesių sulaukusi Aldona Bičkienė dėkojo geradariams ir visiems linkėjo gražių švenčių bei prasmingų darbų ateinančiais metais.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.