Pirmadienį Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams teko ne tik degantį ūkinį pastatą gesinti, bet ir, sėdus į valtį, ieškoti galimai nuskendusio žmogaus.

„Kėdainių mugė“ jau rašė, kad praėjusio penktadienio vakarą Kėdainių miesto parko teritorijoje, greta tvenkinio nuo geležinkelio bėgių pusės, aptikta žmogaus kaukolė. Kadangi ant jos dar buvo matyti minkštųjų audinių likučiai, imta ieškoti kitų žmogaus palaikų dalių. Policijos pareigūnai pirmiausia apieškojo krantą ir krūmais bei medžiais apaugusį šlaitą, tačiau paieškos buvo bevaisės, todėl pirmadienį buvo kreiptasi pagalbos į ugniagesius gelbėtojus. Jų paprašyta išžvalgyti parko tvenkinį ir jo pakrantes, ieškant galimai nuskendusio žmogaus.

„Ugniagesiai gelbėtojai iš valties išžvalgė apie 100 m ilgio pakrantės ruožą, bet nei tvenkinyje, nei prie jo krantų kūno nerado“, – informavo ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Ugnis niokojo ūkinį pastatą

Pirmadienį, apie 14 val. ugniagesiams pranešta, kad Pelėdnagių sen., Nociūnų k., Daržų g. dega ūkinis pastatas, pranešė vienas iš kaimynų. Atvykus ugniagesiams, didžiulis (18×6 m) pastatas jau degė atvira liepsna. Rąstinį, lentelėmis apkaltą pastatą ugnis suniokojo gan stipriai: išdegė 10 m² sienų, gesinant nuardyta apie 20 m² lentelių ir 25 m² stogo konstrukcijų. Dėl ko kilo gaisras tiriama.

Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Kėdainių mugės“ nuotr.

Panašios naujienos