Ketvirtadienio dieną Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams teko atlikti kelias skirtingas užduotis. Darbuotis teko ir upėje, ir daugiabučiame name. Aptiktas vienas negyvas žmogus.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, apie pusę dešimtos ugniagesius pasiekė policijos pareigūnų prašymas Nevėžio upėje ties Skongalio g. padėti ieškoti skenduolio. Upė buvo išžvalgyta 1 km ruože, bet skenduolio nerasta.

Popietę – į gaisrą

15.14 val. pranešta, kad J. Basanavičiaus g. dega žolė. Atvykus paaiškėjo, kad degė ne tik žolė, bet ir padangos. Per keliolika minučių ugnis užgesinta. Išdegė 20 arų žolės. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus žmogaus elgesio.

Vakare – moters kūnas

Apie pusę aštuntos vakaro ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Respublikos g. Buvo pranešta, kad reikalinga pagalba patekti į butą. Bendruoju pagalbos telefonu skambinusi moteris teigė, kad buto viduje skamba jos draugės telefonas, bet durų niekas neatidaro, baimintasi, kad moteriai sutriko sveikata.

Panaudoję turimas priemones, gelbėtojai pateko į butą ir įleido vidun medikus bei policijos pareigūnus. Bute aptikta moteris, deja, ji jau buvo be gyvybės ženklų. Konstatuota mirtis.

Kauno apskr. VPK duomenimis, namuose rastas moters (g. 1956 m.) kūnas buvo be smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.