Vasario 4-oji priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pateikė ne vieną iššūkį – teko vaduoti balkone užsitrenkusią moterį, laužti buto duris, gesinti degantį namą.

Penktadienio vakarą, po 17 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., viename iš daugiabučių namų, mažametis vaikas užtrenkė balkono duris, kai jo mama buvo balkone, tad ši nebegalėjo patekti į butą. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikėlė iki trečiojo aukšto, laužtuvu atidarė balkono duris ir įleido moterį į buto vidų, kur jos laukė trejų metų vaikas.

Po daugiau nei valandos, prieš 19 val. specialiųjų tarnybų darbuotojai jau skubėjo į kitą iškvietimą toje pačioje miesto gatvėje. Buvo pranešta, kad asmuo negali susisiekti su savo teta. Pro langą buvo matyti, kad moteris guli lovoje ir nejuda, todėl kreiptasi pagalbos. Panaudojus diskinį pjūklą, durys buvo atidarytos,  deja, į butą įleisti medikai moteriai niekuo nebegalėjo padėti – ji buvo mirusi.

19.40 val. ugniagesiai iškviesti į Krakių seniūnijos Patranio kaimą gesinti degančio namo. Jis, atvykus ugniagesiams, jau degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežamas iš už 500 m esančio vandens telkinio.

Gaisro metu nudegė medinio 6×12 m dydžio pastato, prie kurio buvo priblokuotas mūrinis 3×6 m dydžio pastatas, stogas, išdegė vidus ir namų apyvokos daiktai. Namas šiuo metu buvo negyvenamas – praneša ugniagesiai.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Keleriškių k., Gintaro g. matyti ugnis iš kamino. Nuvykus paaiškėjo, kad degimo požymių nėra, iš kamino rūko dūmai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos