Antradienį rajono ugniagesiai skubėjo į pagalbą nelaimes patyrusiems asmenims tiek mieste, tiek rajone.

Apie 7 val. ryto pranešta, kad Krakių mstl., Miškų g. vyrą užspaudė spinta. ,,Atvykus paaiškėjo, kad pagalba nebuvo reikalinga, vyras nebuvo užspaustas“, – teigė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Padėjo pernešti sunegalavusį žmogų

Perpiet ugniagesių gelbėtojų pagalbos paprašė Greitosios medicinos pagalbos medikai. Atvykę pas pacientę jie nusprendė vežti ją į ligoninę, tačiau nepajėgė jos pernešti į GMP automobilį. Į A. Kanapinsko g. atvykę ugniagesiai padėjo pernešti moterį.

Laukuose – apvirtęs vilkikas

Pavakare į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs asmuo informavo apie kelio Panevėžys–Aristava–Sitkūnai 70 km pastebėtą apvirtusį vilkiką. Pranešta, kad vairuotojas kruvinas. Į įvykio vietą Via Baltica kelyje išsiųsti medikai, policijos pareigūnai ir ugniagesiai, nes nebuvo aišku, ar vairuotojas nėra prispaustas.

,,Nuo kelio buvo nuvažiavęs ir apvirtęs vilkikas DAF XS 106 su puspriekabe, prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas vilkiko akumuliatorius, sustabdytas kuro tekėjimas iš kuro bako“, – apie įvykio vietoje atliktus darbus pasakojo ugniagesių atstovė.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko sprogus vilkiko padangai. Vairuotojas buvo blaivus, tačiau nepajėgė suvaldyti sunkiasvorės transporto priemonės ir ši, nulėkusi į laukus, apvirto. Laimei, vairuotojas rimtų traumų nepatyrė.

,,Kėdainių mugės“ ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.