Trečiadienio dieną rajono gyventojai į pagalbą šaukėsi ugniagesius ir dėl nutrūkusių elektros laidų, ir dėl užsidegusių suodžių bei užkaitusio katilo.

Balandžio 3 d. 17.14 val. pranešta, kad Josvainių mstl., Ariogalos g.. blyksi transformatorinė, eina žiežirbos.

,,Degimo nebuvo, kibirkščiavo nuo elektros pastotės nutrūkę elektros laidai. Pabudėta, kol atvyko ESO darbuotojai“, – teigia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Užsidegė suodžiai

Atvėsus orams, gyventojai vis dar pasikuria krosnį ar katilą, bet, jei kamine yra susikaupusių suodžių, gali kilti gaisras. Taip vakar dieną nutiko Truskavos sen., Pavermenio k., Vermenos g.

15.49 val. gautas pranešimas, kad dega kaminas. Atvykus konstatuota, kad vieno aukšto mūriniame name (stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu, 12×9 m dydžio), degė suodžiai kamine.

Išvalyta krosnis ir dalis kamino, pabudėta, kol suodžiai saugiai išdegė. Dūmų detektorius buvo.

Užkaito katilas

Trečiadienio vakarą į ugniagesius pagalbos kreipėsi Josvainių mstl., Ariogalos g. gyventojai, pranešę, kad užkaito kietojo kuro katilas.

,,Gaisro nebuvo, katilinės patalpoje buvo užkaitęs kietojo kuro katilas. Iš katilo iškrautos malkos. Namas 10×8 m dydžio, medinis, stogas dengtas šiferiu“, – apie įvykį pasakojo ugniagesių atstovė spaudai.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.