Ši savaitė rajono ugniagesiams prasidėjo darbingai. Teko ir automobilius traukti, ir skubėti į uždūmintą namą.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, vakar naktį, kelios minutės po pirmos, ugniagesiams pranešta, kad važiuojant nuo Kėdainių link Josvainių, maždaug apie kilometrą už žiedo, pusnyje įstrigo Greitosios medicinos pagalbos automobilis, apie šią situaciją pranešė GMP dispečerė. Buksyravimo lynu GMP automobilis buvo ištrauktas.

„Tokių atvejų, kai užklimpsta GMP automobiliai, tikrai pasitaiko. Būna ir situacijų, kai ugniagesiai net ir pačius medikus įsisodina į savo automobilį ir veža iki ligonio, o po to parveža atgal prie automobilio. O šiąnakt net ir patys ugniagesiai, tiesa, ne Kėdainių rajone, užklimpo, juos vadavo ūkininkas. Taip, kad tokių situacijų žiemos metą būna“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai.

Prireikė pagalbos po eismo įvykio

Vakar rytą, 08.23 val. gautas pranešimas iš policijos komisariato, kad Pelėdnagių sen., Medekšių k. yra įvykęs eismo įvykis, reikia patraukti automobilį nuo kelio.

„Į vietą ugniagesiai gelbėtojai važiavo saugiu greičiu, nes buvo labai slidus kelias. Eismo įvykio vietoje automobiliuose prispaustų žmonių nebuvo. Buvo atjungti susidūrusių transporto priemonių akumuliatoriai, gerve automobilis patrauktas nuo kelio. Tuomet, kai atvyko evakuatorius ir išsivežė automobilį, buvo nuvalyta kelio danga“, – apie ugniagesių atliktus darbus pasakojo Kauno PGV atstovė.

Pamanė, kad kilo gaisras

Pirmadienio vakarą, 17.49 val. gautas pranešimas, kad Truskavos sen., Paežerių k., Laukagalio g. uždūmintas namas, negali atsidaryti durų.

„Per langą patekta į namo vidų, gaisro požymių nebuvo. Pranešimas nepagrįstas“, – teigė D. Vaitkevičienė.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.