Ugniagesiams gelbėtojams kiekviena diena pateikia vis kitokių darbų. Pavyzdžiui, sekmadienį teko ir ant kelio nuvirtusį medį pašalinti, ir po prisvilusios vakarienės išvėdinti patalpas.

Lapkričio 21 d. po 11 val. gautas pranešimas, kad Josvainių sen., Bajėnų I k., Cinkiškių g., ant kelio yra užvirtęs medis. Teko jį supjaustyti, patraukti nuo kelio, kad netrukdytų eismui ir nušluoti važiuojamąją dalį.

Tą pačią dieną, apie 18 val. skubėta į Kėdainiuose esančią Respublikos gatvę, mat buvo gautas pranešimas, kad kaimynų bute suveikė priešgaisrinė signalizacija, jaučiamas dūmų kvapas. Nuvykus į nurodytą vietą, paaiškėjo, kad prisvilo maistas ant viryklės, patalpos buvo lengvai uždūmintos. Puodas nukeltas iki atvykstant ugniagesiams, tad teko tik išvėdinti patalpas.

Beje, tokio pobūdžio iškvietimai pasitaiko neretai. Tad, jei nesinori likti be pietų ar vakarienės ir gremžti prisvilusių puodų, nereikėtų, užstačius puodą ant viryklės, užsiimti pašaliniais darbais.

Būna atvejų, kad gamindami valgį, žmonės nueina žiūrėti serialo, užsiplepa telefonu ar net prigula pailsėti ir užminga. O tada pasklinda aitrūs svilėsių dūmai ir sunerimę kaimynai kviečia ugniagesius, manydami, jog kilo gaisras.

Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.