Pirmadienį rajono gyventojams vėl prireikė ugniagesių pagalbos. Vienas iškvietimas ypač suneramino, mat buvo pranešta apie uždūmintą daugiabutį.

Po pietų, 13.40 val. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas apie Kėdainiuose, viename iš Liaudies g. esančių penkiaaukščių namų uždūmintą rūsį. Kadangi tai daugiabutis, nedelsiant suskubta į nurodytą vietą. Atvykus paaiškėjo, kad 3×2 m dydžio daugiabučio rūsio sandėliuke buvo pjaustomas metalas, žiežirbos, matyt, pateko ant sukrautų senų drabužių ir jie pradėjo smilkti. Gaisras užgesintas, aprūko sandėliuko patalpos. Dūmų ventiliatoriumi rūsys išvėdintas. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Surinko teršalus nuo kelio

Kelios minutės po 11 val. pranešta apie Pelėdnagių sen., Medekšių k. ant kelio išsiliejusius teršalus. Kadangi tai kėlė grėsmę kitiems eismo dalyviams, ugniagesių paprašyta nuvalyti važiuojamąją dalį. 30 m ilgio ir 5 cm pločio atkarpoje buvo išsilieję tepalo. Panaudojus specialias priemones, teršalai surinkti.

Nesiliauja žolės gaisrai

Nors, šylant orams, gamta vis labiau sužaliuoja, rajone tebefiksuojami sausos žolės deginimo atvejai.

Gegužės 8-osios popietę ugniagesiai skubėjo į Pelėdnagių sen., Pėdžių k., Vandžiogalos g., mat buvo gautas pranešimas, kad pakelėje dega žolė. Gaisras buvo pastebėtas laiku, tad ugnis nespėjo išplisti. Per kelias minutes liepsnos nuslopintos. Išdegė apie 2 arai lauko žolės.

Dieną prieš tai žolė degė ir Krakių sen., Guptilčių kaime. Tąsyk išdegė apie 0,5 hektaro lauko.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.