Vakar Kėdainių rajone specialiųjų tarnybų ekipažai sulaukė įvairių iškvietimų. Pagalbos prireikė ir ant tilto sėdinčiai merginai, ir dėl sklindančių dujų bei nuo stogo atplyšusių skardos lakštų.

Priešpiet – neraminantis pranešimas

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, vakar, apie pusę vienuoliktos, gautas pranešimas, kad Josvainių g., ant Vaivorykštės tilto per Nevėžį, už atitvarų, prie krašto sėdi 14 metų mergina, atsisako pereiti tilto barjerą. Mergaitė, pamačiusi gaisrines autocisternas, pasitraukė nuo tilto krašto, ji palydėta iki policijos pareigūnų. Į įvykio vietą buvo atvykę ir medikai.

Išgąsdino besiveržiančios dujos

Antradienį, priešpiet, skubėta į Pelėdnagių k., V. Koncevičiaus g., iš kur gautas pranešimas, jog iš bute esančio dujų vamzdžio veržiasi dujos. Ugniagesiai į vietą atvyko po 9 minučių.

„Paaiškėjo, kad buvo trūkusi dujų žarnelė, jau buvo užsukta, dujų nuotėkio nebuvo. Išvėdintos patalpos, sulaukta, kol atvyko dujų avarinė tarnyba“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai.

Kilo pavojus praeivių saugumui

Vakare, jau sutemus, Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Šėtos g., ant 1,5 aukšto namo, kuris yra po gaisro, atplyšę skardos lakštai gali nukristi ant praeivių. Atvykus pastebėta, kad buvo atsilupę keli skardos lapai. Vieni nuimti, kiti prisukti, tam, kad vėjas jų nenuneštų ir ko nors nesužalotų.

Kėdanių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos