Šiandien didžiąją dalį Lietuvos apėmęs ciklonas kai kuriuos rajonus kaip reikiant užpylė gausiomis liūtimis, kurias lydi ir sustiprėjęs vėjas. Vėl tvinsta gatvės, daržai, virsta medžiai. Ugniagesiai vos spėja reaguoti į gaunamus pranešimus apie ant kelių nuvirtusius medžius. Keli jų virto ir Kėdainių rajone.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė informavo, kad Kėdainių rajone iki vidurdienio ugniagesiams jau teko šalinti tris medžius, kurie, nuvirtę ant važiuojamosios kelio dalies, užtvėrė pravažiavimą.

Pirmasis toks pranešimas pasiekė apie 10 val. iš Šėtos sen., Pagirių mstl, Naujosios g. Po 12 val. važiuota šalinti medžius į Josvainių mstl., Ariogalos g., o po 13 val. į Dotnuvos sen., Akademijos mstl., Parko g.

Pasak atstovės spaudai, panašūs pranešimai periodiškai gaunami iš visos apskrities. Kai kuriose vietose medžiai virto ant pastatų ar automobilių, arba nutraukė elektros laidus.

Esant audringiems orams, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja žmones be reikalo neiti iš namų. Taip pat patariama nestovėti po senais medžiais, nestatyti po jais automobilių. Pastebėjus, kad medis nutraukė elektros laidus, jokiu būdu jų neliesti ir nedelsiant skambinti Bendruoju pagalbos tel. 112.

Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos