Ugniagesiai gelbėtojai skuba į pagalbą ne tik žmonėms, bet ir nelaimės ištiktiems mažiesiems žmonių bičiuliams – gyvūnams. Keturias dienas šulinyje įstrigęs mažas katinėlis savo gailiu kniaukimu virpino žmonių širdis. Tačiau, pagaliau nusprendus iškviesti Kėdainių ugniagesius gelbėtojus, katino gelbėjimo operacija pavyko ne iš pirmo karto. 

Ugniagesiai į šulinio apačią nuleidžia kačių gaudyklę. Laimei, jau netrukus bailus ir išvargęs katinėlis buvo iškeltas į dienos šviesą.

Ugniagesiai į šulinio apačią nuleidžia kačių gaudyklę. Laimei, jau netrukus bailus ir išvargęs katinėlis buvo iškeltas į dienos šviesą.

Pirmiausiai gelbėti katino pasišovė patys gyventojai bei gyvūnų globos tarnyba „Pifas“. Tačiau atkėlus šulinio dangtį nieko nebuvo matyti, mat kačiukas buvo bailus ir pabėgo. Patiems įlipti į šulinį galimybių nebuvo, nes šulinys gilus, apie 5 m gylio, jame buvo apie 3 cm vandens. Buvo iškviesti ir „Kėdainių vandenų“ darbuotojai, kurie patikrino visus šulinius, bet kačiuko taip pat nerado.
Tad nuspręsta kviesti ugniagesius gelbėtojus. Ugniagesiai buvo atvykę kelis kartus, bet dėl katino bailumo jo vis nepavykdavę pagauti.
Tačiau rankos nebuvo nuleistos. Ugniagesiai atvyko su specialiomis kopėčiomis ir, nusileidę į šulinio apačią, pastatė kačių gaudyklę, pririšo ilgą virvę ir išlipę uždarė dangtį. Teliko laukti, kol grobis paklius į gaudyklę. Neilgai trukus katinėlis buvo sugautas. Gyvūnų globos tarnyba „Pifas“ dėkoja visiems, prisidėjusiems prie katinėlio išgelbėjimo.
„Sakome ačiū visiems, kas prisidėjo prie šios gelbėjimo operacijos! Katinukas yra mūsų globoje ir juo rūpinasi mūsų senbuvė Velija, kuri ne tik nuprausia, bet kartais ir velnių jam duoda. Katinukas ištrauktas labai pavargęs, išsekęs, nagučiai nubraukyti iki kraujo, tai rodo, kad jis vis tikėjosi, kad išsigelbės ir lipo betoninėm sienom“, – padėkos žodžius tarė „Pifo“ atstovai.
Be to, gyventojai kviečiami išrinkti vardą katinėliui.
„Taip pat būsime labai dėkingi, jei prisidėsite prie katinuko išlaikymo išlaidų (kraikas, maistas, vitaminai, skiepas, kastracija, ženklinimas). Paremti galima pavedimu: VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“, mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama kačiukui iš požemių“.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.