„Tokio atvejo dar nėra buvę“, – tvirtino ugniagesiai gelbėtojai, penktadienį paryčiais apie 4 val. iškviesti į kitapus kelio esančią degalinę, kurios teritorijoje, į apsauginės tvorelės stulpą įkrito jaunos moters mobilusis telefonas su pinigais dėkliuke.

„Iškvietimas gautas – teko padėti. Nors įprastai mūsų tarnybos ugniagesiai gelbėtojai vyksta atlikti gelbėjimo darbų, kai būna pavojus žmogaus sveikatai ar gyvybei. Taip pat padedam į pavojingą situaciją patekusiems gyvūnams, tačiau, kad reikėtų „gelbėti“ mobilųjį telefoną, to dar nėra buvę. Iškvietimą gavome iš Alytuje esančio Bendrojo pagalbos centro, kodėl buvo priimtas sprendimas siųsti ugniagesių gelbėtojų pajėgas, negaliu pakomentuoti. Tokie atvejai yra vienetiniai“, – tikino Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Linas Černiauskas.

„Žinote, šis įvykis išties neeilinis, dar nėra tekę girdėti, kad ugniagesiams gelbėtojams būtų reikėję atlikti tokius darbus. Galiu pasakyti tik tiek, kad telefonas su pinigais buvo įkritęs į apsauginės tvorelės angą maždaug 1,5 m gylyje. Ugniagesiai daiktus ištraukė panaudoję rankinį inventorių“, – apie nekasdienį įvykį informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Eglė Ruchajienė.

Nustebę ir degalinės darbuotojai

„Šiąnakt maždaug 30-ies metų moteris atėjo prašyti pagalbos. Moteris pasakojo, kad į šulinį įkrito jos telefonas, jo dėkliuke buvo pinigų. Kiek, nesakė. Kadangi mes nakties metu negalime išeiti iš pastato į lauką, moteris paprašė duoti kuo pasišviesti, ji bandė pati traukti įkritusius daiktus, bet nepavyko. Tada ji lyg ėjo pas ugniagesius prašyti pagalbos, bet po kurio laiko vėl atėjusi pas mus, paprašė telefonu paskambinti į Bendrąjį pagalbos centrą. Taip ir padariau.

Toks įvykis mano darbo praktikoje pirmas. Prieš tai  moteris buvo pirkusi pas mus dešrainį, už jį jau buvo atsiskaičiusi. Ar ta moteris buvo vietinė, ar tik pravažiuojanti, nežinau“, – apie nustebinusį nakties įvykį pasakojo vienas iš degalinės darbuotojų.

Nekasdienių situacijų yra buvę ir anksčiau

Šiemet Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai turėjo ir kitų nekasdienių situacijų. Pavyzdžiui, sausio pabaigoje jiems teko vaduoti kėdainietį, kurio koja buvo užstrigusi už unitazo. Laimei, asmuo namuose buvo ne vienas ir buvo iškviesta pagalba. Tąsyk ugniagesiai padėjo vyrui atsistoti. Ugniagesių gelbėtojų duomenimis, vyrą medikai tada apžiūrėjo vietoje, rimtesnės pagalbos neprireikė.

 „Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Nuotr. Kaip moters telefonas su pinigais įkrito į siaurą apsauginės tvorelės angą, nežinia.

Panašios naujienos