Pasaulinės turizmo dienos proga kraštiečiai kviečiami pakeliauti po savo kraštą ir pamatyti, kiek yra nuostabių, dėmesio vertų vietų. Tiesa, keliauti teks ne autobusu ar dviračiu, o pėsčiomis. Paminėti turizmo dieną žygiuojant kviečia Raseinių ir Kėdainių rajono savivaldybės.

Pėsčiųjų žygis organizuojamas rugsėjo 30 d. Startas – 10 val. prie Mikalojaus Katkaus memorialinio muziejaus (Kėdainių rajono sav., Krakių sen., Ažytėnų k., koordinatės 55.458564, 23.645954). Numatomas atstumas – 21 km, žygis vyks bet kokiu oru.

Žygio vadovas – Matas Toliušis („Barzdotas gidas“) įspėja, kad lengva nebus, tačiau kviečia neišsigąsti ir kartu praeiti sunkią, iššūkio vertą trasą Dalyviai turi atkreipti dėmesį, kad žygiuoti teks ir bekele, ir mišku, teks ir dukart bristi per Šušvės upę, todėl rekomenduojama turėti vandens batus ir atsargines kojines (jei tektų sušlapti).

Dar galite įsidėti užkandžių (kelionėje juk norėsis pasistiprinti). Kad būtų linksmiau ir lengviau įveikti trasą, galite į žygį pasikviesti draugą ar draugę, šeimos narį.

„Kviečiu visus į žygį, kuris vyks jau šį šeštadienį. Pasikalbėsime, padarysime mankštą, lauks staigmenos. Atsinešiu žygio lazdų, galėsite jas panaudoti eidami“, – teigia žygio vadovas.

Žygis yra nemokamas! Tačiau būtina iš anksto užsiregistruoti https://forms.gle/ZqnGqdnn8QFPH2z38

Parengta pagal organizatorių inf.

Tito Valionio nuotr.

Panašios naujienos