LKL skelbia visuotinę atranką į „Betsafe“ snaiperio konkursą, kuris vyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto metu, o jame susirungs taikliausi „Betsafe-LKL“ krepšininkai ir … vienas taikliarankis sirgalius.

Šiemet viena vieta tarp konkurso dalyvių yra rezervuota išskirtiniam svečiui – juo gali tapti ir tu, jei tau nusišypsos sėkmė konkurse „Betsafe Vienas šūvis‘22“.

Solidus piniginis prizas

Konkurso laimėtojas varžysis su taikliausiais „Betsafe-LKL“ metikais ir turės galimybę laimėti ne tik geriausio snaiperio vardą, bet ir 3333 eurų piniginį prizą.

Taikliarankių konkurse, kuriame gali dalyvauti visi norintys, reikės pademonstruoti savo taiklumą iš trijų taškų zonos atrankiniame ir finaliniame etapuose.

Atranka Vilniuje

Atranka vyks sausio 21 d., penktadienį, nuo 17 val., 22 d., šeštadienį nuo 14 val. ir 23 d., sekmadienį, nuo 12 val. prekybos centre Vilnius Outlet (Vytauto Pociūno g. 8).

Trečiajame prekybos centro aukšte bus įrengta krepšinio aikštelė, kur bet kuris norintis galės išbandyti savo taiklumą iš trijų taškų zonos. Kiekvienas metantysis turės galimybę mesti po vieną tritaškį su 7-to dydžio kamuoliu, o jei metimas bus taiklus, jį atlikęs žmogus pateks į finalinę atranką.

Finalinė atranka

Finalinė atranka vyks sausio 29 d. 13 val. Vilnius Outlet prekybos centre, jos metu bus organizuojami keturi etapai:

  • I etapas: Dalyvauja visi į finalinę atranką patekę dalyviai;
  • II etapas: dalyvauja 30 daugiausiai taškų pirmajame etape surinkusių krepšininkų;
  • Pusfinalis: dalyvauja 10 daugiausiai taškų antrajame etape surinkusių krepšininkų;
  • Finalas: dalyvauja 5 daugiausiai taškų pusfinalyje surinkę krepšininkai.

15 metimų

Kiekvienai metimų serijai atlikti krepšininkas turės 30 sekundžių. Kiekvienas taiklus metimas vertinamas vienu tašku.

Finalinės „Betsafe Vienas šūvis‘22“ atrankos dalyviai į krepšį mes po penkis kamuolius iš trijų skirtingų pozicijų (viso 15 metimų). Galiausiai paaiškės vienas nugalėtojas, kuris iškovos kelialapį į Citadele KMT finalo ketverto metu vyksiantį „Betsafe“ snaiperio konkursą.

Kelialapis į didįjį finalą

Konkurso laimėtojas varžysis su taikliausiais „Betsafe-LKL“ metikais ir turės galimybę laimėti ne tik geriausio snaiperio vardą, bet ir 3333 eurų piniginį prizą.

Citadele KMT finalo ketvertas vyks vasario 19-20 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.

Dėl galimybės kautis finalo ketverte šiuo metu rungiasi aštuonios LKL komandos: Kauno „Žalgiris”, Vilniaus „Rytas”, Panevėžio „Litekabelis”, Utenos „Juventus”, Klaipėdos „Neptūnas”, Šiaulių „Šiauliai”, Alytaus  „Dzūkija” ir Jonavos „CBet”.

„Nevėžis-Optibet” nedalyvauja

Kėdainių „Nevėžis-Optibet” iš Citadele KMT 2021-2022 m. iškrito po pirmojo etapo, per 6 rungtynęs iškovojęs vos 1 pergalę ir grupėje likęs paskutinis.

(Turnyro lentelė po pirmo Citadele KMT etapo.)

Toliau pirmo etapo Karaliaus Mindaugo taurės turnyre „Nevėžis-Optibet” neiškopė ir pernai.