file60065637_b66f8662Trys jaunuoliai sumušė bei apvogė neįgalią, atokiame vienkiemyje gyvenančią moterį. Policija prašo gyventojų pagalbos rasti užpuolikus.

Balandžio 17-ąją, apie 9.30 val. ryto į Lažų kaimo ribose (Surviliškio sen.) esantį vienkiemį juodos spalvos automobiliu atvažiavo trys jaunuoliai. Šie, 32 metų namo šeimininkei pareiškė, kad reikia pasirašyti asmens draudimo dokumentus.

Moteris jaunuolius į namus įsileido, pakvietė į virtuvę. Vienam iš svečių padavus popierius, moteris juos pasirašyti atsisakė. Tuomet vienas jaunuolių liepė jai atnešti visus savo pinigus – jai pareiškus, kad pinigų neturi, jaunuoliai nusprendė panaudoti jėgą: pastūmė ranka, trenkė kumščiu į pilvą, į veidą, grasino žodžiais. Moteriai atsistojus, vienas jų užsuko moteriai dešinę ranką ir toliau reikalavo pinigų. Išsigandusi moteris iš savo kelnių kišenės ištraukė eurų ir juos atidavė. Paėmę pinigus, jaunuoliai išvažiavo.

Nukentėjusioji turi neįgalumą, (turi kalbos sutrikimą, nemoka nei rašyti, nei skaityti), todėl jos policijos pareigūnams buvo neįmanoma apklausti, apie įvykį paaiškino jos mama. Nukentėjusioji dėl pilvo traumos buvo pristatyta į Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių, po medikų apžiūros išleista į namus.

Įtariamieji nustatinėjami: vienas jaunuolių buvo apie 180 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, apie 25 m amžiaus, šviesių trumpų plaukų, ant galvos mūvėjo megztą juodos spalvos kepurę, dėvėjo juodos spalvos sportinį kostiumą, avėjo juodos spalvos sportinius batelius. Antras jaunuolis buvo apie 175 cm ūgio, normalaus kūno sudėjimo, apie 30 m. amžiaus, juodų trumpų plaukų, dėvėjo žydros spalvos sportinį kostiumą, avėjo juodos spalvos batelius. Trečiasis asmuo buvo apie 180 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, apie 25 m amžiaus, buvo juodų trumpų plaukų, vilkėjo džinsinį švarkelį ir juodos spalvos džinsus, avėjo baltos spalvos sportinius batus.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.