Trečiadienio pavakare prie Truskavos seniūnijos įvyko incidentas, kurio metu girtas vyras užsipuolė seniūną, apipylė seniūnijos automobilį tepalais, o patalpose sudaužė kompiuterio monitorių, sviesdamas jį į seniūną. Policija įsismarkavusį asmenį patalpino į areštinę.

Dėl ko kilo incidentas ir kaip viskas rutuliojosi, sutiko papasakoti Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza.

„Vakar atsivežiau dvi šeimas atidirbti už gaunamas pašalpas. Davėm darbą – tvarkyti aplinką Truskavoje. Reikėjo šluoti, ravėti, bet jie tik imitavo darbą, sušlavė vos kelias krūveles ir visą dieną parke gėrė.

Apie 15 val. atsivežiau juos į seniūniją Pavermenyje, pasakiau, kad jie yra girti, darbo neatliko, tad turės eiti namo pėsčiomis, nes aš jų kaip iš baliaus nevešiu. Jie gyvena Taujėnų kaime.

Tada tas vyras iš seniūnijos automobilio bagažinės pasiėmė kanistriuką su tepalais ir jais apliejo tą automobilį, stovėjusį kieme prie seniūnijos, grasino padegti. Aš nuėjau į kabinetą, pasižiūrėti, ar vaizdo kameros užfiksavo tą apipylimo momentą, o tas vyras įpuolė į kabinetą ir stvėręs kompiuterio monitorių, sviedė į mane. Aš tik ranką spėjau ištiesti. Ne, manęs nesužalojo, bet monitorių sudaužė. Tada iškviečiau policiją.

Su šiuo asmeniu jau ne pirmą kartą kyla problemų, nes, kai reikia atidirbti už pašalpas, jis dirbti nenori, reikia šienauti, o jis atsiveža meškerę… O kai darbo nepadaro, prisigeria, tada namo turi eiti pėsčiomis“, – apie problematišką seniūnijos gyventojo elgesį pasakojo seniūnas V. Zakaryza.

Kokią žalą padarė?

Pasak seniūno, tepalais apipiltą Truskavos seniūnijai priklausantį automobilį „Mitsubishi Pajero“ , kurį grasinta dar ir padegti, teko plauti seniūnijos darbuotojams.

„Žala automobiliui nepadaryta. Kiek įkainuotas kompiuterio monitorius, reikėtų pasižiūrėti dokumentuose. Monitorius nebuvo naujas“, – sakė seniūnas.

Turės nemalonumų

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino, kad gavo pranešimą apie Truskavos seniūnijos patalpose ir kieme agresyviai besielgusį vyrą (g. 1966 m.). Šis asmuo išties buvo neblaivus, jam nustatytas 1,49 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. (Viešosios tvarkos pažeidimas). Šiame straipsnyje rašoma, jog tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

lt.wikipedia.org nuotr.