Kėdainiuose lankėsi ir sporto centre bokso užsiėmimus lankantiems kėdainiečiams treniruotę vedė Europos bokso čempionas Eimantas Stanionis. 

E. Stanionio judesius ringe sekė ir treniruotes lankantys vaikai, ir treneriai.

E. Stanionio judesius ringe sekė ir treniruotes lankantys vaikai, ir treneriai.

21 metų boksininkas Kėdainiuose lankėsi kartu su treneriu Vidu Bružu. Jis savo auklėtinį apibūdino kaip itin perspektyvų sportininką, todėl dedama daug vilčių ir jėgų, kad E. Stanionis patektų į Rio de Žaneire vyksiančią olimpiadą.
„Tam reikia įdėti labai daug darbo – sportininkui reikia treniruotis du–tris kartus per dieną, be to, derinti mokslus universitete. Žinoma, reikia nemažos ir finansinės pagalbos. Reikia tuo sportu gyventi, jam reikia atsiduoti. Eimantas – tikrai darbštus ir valingas“, – sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Vidas Bružas.
„Kai man buvo aštuoneri metai, pradėjau sportuoti karatė. Pastebėjau, kad kovoti rankomis man sekdavosi geriau, tad mane nuvedė į bokso užsiėmimus. Taip nuo 13 metų pradėjau sportuoti būtent šią sporto šaką. Džiaugiuosi puikiu kolektyvu, kuris mane skatina, palaiko ne tik ringe, bet ir gyvenime“, – pasakojo Europos vyrų bokso čempionas (svorio kategorijoje iki 69 kg), šį titulą iškovojęs šių metų rugpjūtį.
Europos bokso čempionato aukso medalį į Lietuvą E. Stanionis parvežė po 22-ejų metų pertraukos.
Tąsyk Tarptautinė bokso asociacija (AIBA) jį paskelbė geriausiu rugpjūčio mėnesio boksininku. Spalio mėnesį vykusiame pasaulio čempionate vaikinas liko penktas.

Įmonės UAB „Daumantai LT“ direktorius R. Neimontas teigė besitikintis, kad suteikta finansinė parama padės vaikinui pasiekti užsibrėžtą tikslą – dalyvauti olimpinėse žaidynėse.

Įmonės UAB „Daumantai LT“ direktorius R. Neimontas teigė besitikintis, kad suteikta finansinė parama padės vaikinui pasiekti užsibrėžtą tikslą – dalyvauti olimpinėse žaidynėse.

„Mano didžiausia svajonė – olimpinis auksas. Tačiau norint į ją patekti, reikia pereiti tris atrankas. Manau, man pasiseks“, – optimizmo nestokojo sportininkas, šiuo metu besitreniruojantis Kaune.
Į treniruotę, kurią vedė čempionas, susirinko gausus būrys Kėdainių sporto centre besitreniruojančių jaunuolių. Atidžiai E. Stanionio judesius sekė ir centre dirbantys treneriai.
Sportininko ir trenerio vizitas Kėdainiuose buvo neatsitiktinis – E. Stanionis pasirašė rėmimo sutartį su įmone „Daumantai LT“.
„Mums didelė garbė padėti perspektyviam jaunam sportininkui, kuris taip įspūdingai startavo savo sportinės karjeros pradžioje. Norėtume kartu pasiekti jo užsibrėžtą tikslą – dalyvauti olimpinėse žaidynėse ir garsinti mūsų šalį. Esame jam dėkingi už pažadą skirti savo laiko ir žinių jauniesiems Kėdainių boksininkams“, – sakė boksininko rėmėju tapusios UAB „Daumantai LT“ direktorius Robertas Neimontas.

Panašios naujienos