Aktyvūs kėdainiečiai seniūno pavaduotojo Algirdo Krivičiaus nepaliovė teirautis, kada vėl į Tilto gatvę, Smilgos upelio pakrantę, bus sugrąžinti ten maždaug metus stovėję treniruokliai.

Kėdainiečiai galės saugiai naudotis treniruokliais – aplink juos išklotos trinkelės ir įrengtas patogus takelis.

Kėdainiečiai galės saugiai naudotis treniruokliais – aplink juos išklotos trinkelės ir įrengtas patogus takelis.

Geros naujienos – treniruokliai jau vietoje.

Tik primename, kad lauko treniruokliai miesto šeimininkų sprendimu buvo laikinai išvežti į saugią vietą, mat norėta prie treniruoklių iškloti trinkeles ir įrengti saugų takelį iki pačių įrenginių.

„Žmonės vis skundėsi, kad palijus aplink treniruoklius atsiranda purvynas ir sportuoti pasidaro nepatogu. Suskubome situaciją gelbėti – įvykdėme viešąjį pirkimą numatytiems darbams. Konkursą, kurio vertė 3 700 eurų, laimėjo UAB „Oksta“ ir per kelias savaites baigė darbus“, – sakė A. Krivičius.

Lauko treniruoklių aikštelė Tilto iškilmingai buvo atidaryta praėjusių metų spalio mėnesį. Panaši aktyvumo aikštelė įrengta ir centriniame miesto parke prie teniso kortų.

Pernai Bendruomenės sveikatos taryba, siekdama didinti fizinio aktyvumo priemonių prieinamumą rajono gyventojams, iš Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos skyrė 30 367 litus Fizinio aktyvumo skatinimo programai, kurią parengė Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Už šias lėšas fizinio aktyvumo aikštelėje Smilgos upelio pakrantėje bei miesto parke buvo pagaminti ir sumontuoti specialūs, daugiafunkciai ir universalūs lauko treniruokliai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.