Vakar vidurdienį mieste susidūrė 2 lengvieji automobiliai. Prireikė ugniagesių pagalbos.

Automobilių susidūrimas įvyko pagrindinėje miesto gatvėje – J. Basanavičiaus, visai šalia autobusų stoties. Pirminiais duomenimis, 1994 m. vyro vairuojamas BMW, iš šalutinio kelio išvažiavęs į pagrindinę gatvę, trenkėsi į kito vyro vairuojamą „VW Caddy“. Po eismo įvykio po gatvę pažiro duženos, iš automobilių ėmė lietis teršalai. Kreiptasi pagalbos į ugniagesius gelbėtojus, kad šie nuvalytų kelio dangą.

„Po eismo įvykio, susidūrus 2 lengviesiems automobiliams, ant važiuojamosios kelio dalies 3 m² plote buvo išsilieję aušinimo skysčio ir pabirę automobilių detalių nuolaužų. Atjungti automobilių BMW ir „VW Caddy“ akumuliatoriai, nušluota bei nuplauta kelio danga“, – informavo ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs, jie užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Gaisras šalia elevatoriaus

Trečiadienį perpiet gautas pranešimas, kad Elevatoriaus g., už geležinkelio pervažos, šalia elevatoriaus, dega žolė. Degė žolė ir krūmynai. Išdegė 3 a plotas. Gaisras galimai kilo dėl neatsargaus žmogaus elgesio.

Išgąsdino dujų kvapas bute

Vakarop, po 17 val. sulaukta Josvainių g. gyventojos skambučio. Moteris teigė, kad bute jaučia dujų kvapą, iš kur skinda – neaišku. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, bute jautėsi nežymus galimai dujų kvapas. Buto savininkei nurodyta išvėdinti butą ir sulaukti dujų avarinės tarnybos.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.