Automobilis netikėtai sugedo kelionės metu? Tralas Panevėžyje atskubės ten, kur reikia, ir nugabens į saugią vietą Jūsų transporto priemonę. Techninė pagalba kelyje galima faktiškai bet kuriuo metu, nes dirba septynias dienas per savaitę visą parą. Skaitykite toliau ir sužinokite apie patyrusių meistrų teikiamas techninės pagalbos paslaugas.

Kodėl genda automobilis?

Automobilio staigaus gedimo priežasčių gali būti iš tiesų ne viena. Nuo gedimų niekas nėra visiškai apsaugotas niekas, net jeigu automobilis gana naujas ir atsakingai prižiūrimas. Tiesa, tokiu atveju gedimų tikimybė išlieka mažesnė, todėl kruopšti priežiūra visuomet labai naudinga.

Dažniausiai automobiliai keliuose genda dėl paprasčiausio vairuotojų aplaidumo. Galbūt jau seniai buvo pastebėtas koks nors gedimas, tačiau vis atidėliotas jo taisymas tikintis, jog viskas bus gerai. Tokiu atveju automobilis tarsi praneša, kad jam nebuvo skirta pakankama priežiūra ir atsisako tarnauti.

Truputį rečiau, tačiau galimi ir tikrai netikėti, staigūs gedimai, nuo kurių neapsidraus niekas. Pasitaiko ir taip, kad automobilis sugenda stovėdamas aikštelėje, kai išsikrauna akumuliatorius, pavyzdžiui, dėl pamirštų išjungti žibintų. Visais atvejais reikiamu laiku atskubės techninė pagalba.

Pasirūpinkite savo transporto priemone

Automobilis yra gendantis daiktas, dar reikalaujantis daug nuolatinės ir kruopščios priežiūros. Ypač jeigu senesnio modelio, nuolatos reikia jį remontuoti, didesnė ir gedimų kelyje tikimybė. Tad jeigu kartais bevažiuojant atsitiko bėda – nesijaudinkite, nes bet kuriuo metu atvykusi pagalba padės rasti išeitį.

Nutempti automobiliai yra remontuojami pašalinant gedimus. Be abejonės, tai niekam nemalonu, nes pareikalauja papildomų nenumatytų išlaidų ir atima daug laiko. Tačiau pažvelgus iš teigiamos pusės galima būtų sakyti, jog suremontuotos automobilio detalės nuo šiol bus tvirtos ir patikimos, ilgai neges, kadangi visi taisymo darbai atliekami su garantija.

Techninė pagalba kelyje visuomet tada, kai jos labiausiai reikia! Jeigu sugedo automobilis, jau visai netrukus atvyks tralas ir pristatys į reikiamą vietą. Visos techninės pagalbos paslaugos teikiamos priimtinomis kainomis.

Užs. Nr. 53