Vakar Žemaitės g. gyventojus sukrėtė siaubingas įvykis. Iš penkiaaukščio namo balkono iškrito 36-erių metų vyras. Jis mirė.

Apie nelaimę Bendruoju pagalbos telefonu pranešta trečiadienio vakarą. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųsti medikai bei policijos pareigūnai. Jie aptiko šalia daugiabučio namo ant žemės gulintį vyrą. Kaip vėliau paaiškėjo, tai Žemaitės g. 24-ojo namo gyventojas (g. 1987 m.). Asmuo galimai iškrito per balkoną.

Medikai dar bandė padėti susižalojusiam vyrui, jis buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau išgelbėti jo gyvybės nepavyko.

Tiriamos visos galimos versijos

Kas nutiko vyrui, kad jis iškrito iš penkto aukšto, dar aiškinamasi. Vyrui galėjo sutrikti sveikata, galbūt jis, būdamas balkone neišlaikė pusiausvyros, o galbūt tokią lemtį pasirinko pats. Analizuojamos įvairios versijos.

,,Įtariama, kad  1987 metais gimęs vyras įvykio metu galimai buvo neblaivus. Kėdainių rajono policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti“, – praneša Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus atstovai.

Namo gyventojai sukrėsti

,,Išties, didžiulė tragedija. Vyras buvo jaunas. Galėjo dar gyventi. Kas jam galėjo nutikti, nežinia. Jis buvo rūkantis, gal išėjo parūkyti į balkoną, neišlaikė pusiausvyros ir… Galvojame, kad tai nutiko netyčia.

Jo moteris tuo metu buvo išvedusi pavedžioti šuniuką. Pora šiame name gyveno apie metus.

Kai išgirdome apie nelaimę, šiurpas nukrėtė. Vyras dar kvėpavo, greitoji greitai atvyko, dar bandė teikti pagalbą vietoje. Buvo atvykę du ekipažai. Po to jie sužalotą vyrą išvežė į ligoninę, bet netrukus jis ten mirė. Labai užjaučiame mūsų kaimyno artimuosius, jiems dabar nelengva“, – kalbėjo nelaimės sukrėsti namo gyventojai.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

,,Kėdainių mugės“ nuotr.