Šiąnakt viename iš Liaudies gatvės daugiabučių namų įvyko nelaimė. Ryte gautas pranešimas, kad laiptinėje rastas vyro lavonas. Jis buvo įstrigęs tarp pirmo aukšto turėklų, todėl prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

Pirminiais duomenimis, asmuo nukrito iš ketvirto aukšto ir žuvo. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Bus aiškinamasi, ar vyras nukrito neišlaikęs pusiausvyros ir persisvėręs per turėklus, ar jį kažkas pastūmė.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Andriaus Eidimto teigimu, tam, kad žuvusiojo kūnas būtų išlaisvintas ir policijos pareigūnai galėtų vykdyti procesinius veiksmus, į nelaimės vietą nuvykusiems ugniagesiams gelbėtojams teko kirpti turėklus, tam panaudota gelbėjimo įranga.

„Darbą atlikome per 15 minučių. Daugiau detalių negaliu komentuoti. Galiu pasakyti tik tiek, kad žuvo vyras. O tokių atvejų, kad reikėtų vaduoti laiptinės turėkluose įstrigusį žuvusį žmogų, paskutiniaisiais metais, kiek pamenu, nebuvo“, – sakė Kėdainių PGT vadovas.

PAPILDYTA

Daugiau detalių apie daugiabučio laiptinėje įvykusią nelaimę atskleidžia Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

,,Mūsų informacinės sistemos duomenimis, skambutis, kad Liaudies g. 7 namo pirmame aukšte guli kruvinas vyresnio amžiaus vyras, buvo gautas 05.56 val. Jį pastebėjo namo iš darbo grįždama pranešėjo mama. Pranešėjo teigimu, panašu, kad žmogus kritęs iš viršaus ir negyvas.

Apie įvykį buvo informuota policija ir greitosios medicinos pagalbos tarnyba.

07.10 val. buvo gautas policijos budėtojo prašymas į įvykio vietą atsiųsti ugniagesius gelbėtojus, nes žuvusysis įstrigęs tarp vamzdžių.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai informavo, kad žmogus (g. 1954 m.) buvo nukritęs iš ketvirto aukšto ir įstrigęs tarp pirmo aukšto turėklų. Norint išlaisvinti jo kūną, teko pjauti turėklus.“

,,Kėdainių mugės, BPC, Kauno PGV ir Kėdainių PGT inf.

Asociatyvi nuotr.