Lietuvos prekybos įmonių asociacijos rengiamuose kasmetiniuose rinkimuose „Populiariausia prekė“ paskelbta, kam pirkėjai 2015 metais teikė pirmenybę.

Originalios populiariausio pomidorų padažo „Daumantų tradicinis“ receptūros kūrėjas yra UAB „Daumantai LT“ inovacijų ir kokybės technologas Algis Kairys.

Originalios populiariausio pomidorų padažo „Daumantų tradicinis“ receptūros kūrėjas yra UAB „Daumantai LT“ inovacijų ir kokybės technologas Algis Kairys.

Šiame sąraše jau septintus metus iš eilės garbingą vietą užima „Daumantų“ pomidorų padažas „Tradicinis“, kuris nugalėtoju tapo pomidorų padažų kategorijoje. Vartotojai mėgsta šį gaminį, pasitiki „Daumantai LT“ pagardų gamintojais ir parduotuvių lentynose mielai renkasi lietuvišką produktą.

„Mums malonu, kad pirkėjai palankiai vertina ir renkasi mūsų pomidorų padažą“, ─ sakė bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Robertas Neimontas.

Tačiau ne medaliai daro padažą skanų ir mėgstamą. „Daumantai LT“ pagardų gamintojai daug dėmesio skiria ne tik produktų skoniui, bet ir jų kokybei bei maisto saugai. Gamintojai nuolat tobulina pagardų receptūras, kuria naujus pagardus ir daug dėmesio skiria maisto saugai.

 

Pomidorų padažas „Tradicinis“ į rinką iškeliavo 2000 metais.

Pomidorų padažas „Tradicinis“ į rinką iškeliavo 2000 metais.

Sėkmę garantuoja tikėjimas sėkme

Originalios populiariausio pomidorų padažo „Daumantų tradicinis“ receptūros kūrėjas yra UAB „Daumantai LT“ inovacijų ir kokybės technologas Algis Kairys. Pasak pagardų kūrėjo, svarbiausia gaminant pagardus paisyti geriausių padažų gaminimo tradicijų, išsaugoti kuo natūralesnį pomidorų skonį, kvapą, spalvą. Jau dvidešimt penkerius metus naujus pagardus kuriantis technologas sakė, kad reikia mylėti patį kūrybos ir gamybos procesą. Nes nuo produkto sugalvojimo, pirmos išvirtos partijos iki pelnytos pirkėjų pagarbos ─ ilgas kelias, kuris kartais užtrunka net kelerius metus. Ir nė viename etape negalima nusivilti. „Tikėjimas produkto sėkme – vienas iš svarbiausių ingredientų, kurio niekada nerasite ant etiketės“, ─ sako Algis Kairys.

Populiariausias septynerius metus

Pomidorų padažas „Tradicinis“ į rinką iškeliavo 2000 metais. Po trijų metų buvo apdovanotas konkurse „Lietuvos Metų gaminys 2003“. 2010 metais Lietuvos prekybos įmonių asociacijos konkurse pirmą kartą buvo paskelbtas „Populiariausia preke 2009“. Tokios pačios sėkmės pomidorų padažas sulaukia jau septintus metus iš eilės. Iš viso per metus pagaminama daugiau kaip 750 tonų „Tradicinio“ pomidorų padažo. 100 gramų „Daumantų tradicinio“ padažo pagaminti sunaudojama 1,48 kg pomidorų. „Daumantų“ padažas „Tradicinis“ idealiai tinka įvairių patiekalų gardinimui, karštų padažų gaminimui, mėsos ir daržovių troškinių bei sriubų skaninimui.

Konkursas „Populiariausia prekė“ rengiamas jau septintus metus iš eilės. Šiemet nugalėtojai paskelbti 48–iose kategorijose. Jame dalyvavo 34 tiekėjai ir gamintojai. Nugalėtojai buvo išrinkti pagal vartotojų pasirinkimą – didžiausius pardavimus 2015 metais.

Nuo pernai „Populiariausiai prekei“ taikomas papildomas – kokybės kriterijus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnyba įvertina, ar per pastaruosius 24 mėnesius nominuota prekė nebuvo sulaukusi nuobaudų už kokybę ir saugą.

Panašios naujienos