Vasarą jaunieji Kėdainių futbolininkai pasitiko tradiciniu septynmečių, devynmečių ir dešimtmečių vaikų turnyru Henriko Markevičiaus atminimo taurei laimėti.

Šiųmečiame H. Markevičiaus taurės turnyre varžėsi apie 400 mažųjų futbolininkų.

Šis renginys skirtas legendiniam Kėdainių „Nevėžio“ buvusiam žaidėjui ir treneriui Henrikui Markevičiui.

Turnyre šįkart varžėsi 32 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos, iš viso apie 400 vaikų. Nugalėtojais septynmečių amžiaus grupėje tapo JFC „Dobele“ (Latvija) komanda, o devynmečių ir dešimtmečių grupėse nugalėjo Panevėžio futbolo akademijos atstovai.

Šeimininkai septynmečių grupėje tarp šešiolikos ekipų užėmė šeštąją, tryliktąją ir šešioliktąją vietas.

Devynmečių grupėje kėdainiečiai liko aštunti, o dešimtmečių grupėje – penkti.

Futbolo klubas „Nevėžis“ dėkoja Henriko Markevičiaus sūnui Andriui Markevičiui už paramą vykdant šį turnyrą.