Tomas Gaidamavičius prisijungė prie Kėdainių „Nevėžio“ strategų štabo ir tapo žaidžiančiuoju treneriu.

33 metų T. Gaidamavičius tapo žaidžiančiuoju treneriu.

33 metų T. Gaidamavičius tapo žaidžiančiuoju treneriu.

33-ejų metų, 191 cm ūgio Kėdainių „Nevėžio“ gynėjas džiaugiasi jam suteikta galimybe save išbandyti trenerio amplua: „Nors „Nevėžio“ pasiūlymo sulaukiau labai netikėtai, mano apsisprendimas buvo žaibiškas – nė akimirkai nesudvejojau ir sutikau išbandyti save ekipos vyriausiojo trenerio asistento pareigose.

Jau seniai supratau, kad visą savo gyvenimą noriu susieti su krepšiniu. Kai ateis laikas baigti krepšininko karjerą, sieksiu ir toliau likti šiame sporte, dirbti krepšinio komandos treneriu arba krepšinio klubo administracijoje.

Džiaugiuosi prisijungęs prie „Nevėžio“ trenerių štabo. Ramūnas Cvirka – labai patyręs krepšinio treneris, savo srities žinovas, iš šio specialisto išmokti galima išties daug.

Tikiuosi, kad naujajame – „Nevėžio“ žaidžiančiojo trenerio amplua – man seksis labai gerai. Stengsiuosi“,– šypsojosi T. Gaidamavičius.

Krepšininkas šioje srityje – ne pėsčias: Šiaulių universitete jis yra įgijęs kūno kultūros ir sporto pedagogikos bakalauro laipsnį, o vėliau tame pačiame universitete baigė sporto vadybos specialybės magistro studijas.

T. Gaidamavičius profesionalaus krepšininko karjerą pradėjo 1998-1999 m. sezone, kuomet gynė Šiaulių „Policijos“ (LKAL) garbę. Po to šiaulietis ketverius metus rungtyniavo Šiaulių „Šiauliuose“, o šios komandos gretose dusyk – 2001 ir 2004 metais – tapo LKL bronzos medalių laimėtoju. 2005-aisiais gynėjo trofėjų kolekciją papildė kartu su Panevėžio „Panevėžiu“ iškovotas SEB BBL II-ojo dvizionio čempionų titulas.

T. Gaidamavičius yra ragavęs ir legionieriaus duonos. Jis rungtyniavo Čekijoje ir Švedijoje, o Kėdainių „Nevėžio“ marškinėlius apsivilko 2015-ųjų vasarą.

KK „Nevėžis“ informacija

Panašios naujienos