Lapkričio 21-osios naktį, kelios minutės po pirmos valandos, iš policijos pareigūnų gautas pranešimas, kad pagrindinėje miesto gatvėje – J. Basanavičiaus 89 – dega konteineris. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, plastikinis atliekų konteineris su ratukais jau degė atvira liepsna. Sudegusį konteinerį teko keisti nauju. Rajono savivaldybei padaryta žala siekia 148,71 Eur.

Dėl ko užsidegė atliekų konteineris, tiriama. Ugnis savaime negalėjo įsiplieksti, galbūt kažkas neapdairiai įmetė neužgesintą nuorūką, o gal specialiai pakūrė? Tokia mintis peršasi, nes toje pačioje vietoje (netoli Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvui priklausančios prekyvietės) konteineriai jau liepsnojo rugsėjo viduryje. Tąsyk visiškai sudegė 2 plastikiniai konteineriai, vienas buvo apgadintas. Apdegė ir metalinė tvora, prie kurios šie konteineriai stovėjo. Tada irgi buvo naktis. Kam užkliūva šioje vietoje stovintys konteineriai, nežinia. Jei bus nustatyta tyčinė veikla, grės atsakomybė ir teks atlyginti padarytą žalą.

Žala jau viršija 2,5 tūkst. eurų

Rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus duomenimis, šiais metais Kėdainių rajone sudegė 7 atliekų konteineriai. Nuostoliai siekia 2589,61 Eur.

Prašoma gyventojų elgtis atsakingai, nemesti į konteinerius neužgesintų nuorūkų, nepilti neatvėsusių pelenų, nelaužyti ir nevartyti konteinerių, nes už sugadintų konteinerių keitimą naujais yra sumokama visų mokesčių mokėtojų lėšomis.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Nuotr. Atliekų konteineriai šalia prekyvietės jau degė ir rugsėjo mėnesį. Tąsyk sudegė du konteineriai, trečias buvo apgadintas, apdegė ir metalinė tvora.

Panašios naujienos