LFF „Optibet Pirmos lygos” 10-to turo rungtynes Kėdainių „Nevėžis” žaidė namie ir tiesiog nušlavė Vilniaus Žalgirį B“ ir pakilo į 3-ią turnyro lentelės vietą.

Vilniečiai įveikti rezultatu 7:1 (4:0), o Yevhenii Mohil sugebėjo pelnyti hetriką (tris įvarčius iš eilės) ir tai jis padarė jau pirmajame kėlinyje.

Dar vieną įvartį pirmajame kėlinyje į vilniečių vartus 11-tą min. įmušė Yuta Suzuki.

Antrajame kėlinyje įvarčius pelnė Vakaris Skibiniauskas (62 min.), Jonas Supronas (66 min.), Nika Toklikishvili (85 min.).

Vienintelį įvartį į „Nevėžio“ vartus 47-tą min. įmušė žalgirietis Kajus Bička.

„Nevėžio“ sudėtis: Robertas Granauskas (V K), Lukas Berednikovas, Karolis Rukuiža, Soichiro Suzuki, Yevhenii Mohil, Jonas Supronas, Karolis Gvildys, Yuta Suzuki, Vakaris Skibiniauskas, Rokas Antanas Župerka, Kipras Obolevičius. Aikštėje pasirodė atsarginiai: Arminas Lukošvičius, Mantas Monkelis, Augustas Aksinavičius, Genta Washizaki, Kenta Toklikishvili.

Kitas „Optibet Pirmos lygos“ rungtynes „Nevėžis“ žais birželio 12 d. Panevėžyje su „Panevėžys B“.