Praėjusią savaitę Tiskūnų bendruomenės centre įsikūrusio Vaikų dienos užimtumo centro lankytojai viešėjo Vilainiuose, stikliniame kupole ,,Luknė“, kur tekstilės edukaciją vedė pati tekstilės aksesuarus kurianti, menininkė, edukatorė Žiedūnė Aleknaitė.

Maždaug 2,5 val. vykusios edukacijos metu vaikai turėjo galimybę dekoruoti savo baltus marškinėlius bei tekstilės maišelius. ,,Pirmiausia pati šios srities profesionalė supažindino vaikus su tapybos technikomis, elementais, paskui prisistatė kiekvienas vaikas. Tai buvo Tiskūnų bendruomenės centro dovana Vaikų dienos užimtumo centro vaikams. Jie turėjo puikią galimybę apsilankyti netradicinėje vietoje bei susipažinti su tekstilės aksesuarų kūrėja ir patys savo rankomis išbandė, ką reiškia tapyba ant tekstilės. Ši patirtis labai patiko ir vaikams, ir jų mokytojams“, – teigė Tiskūnų bendruomenės pirmininkė Vida Vansevičienė.

„Tai buvo nereali, kruopšti ir kūrybiška komanda“, – pripažino edukaciją vedusi Žiedūnė Aleknaitė.

Į Tiskūnų bendruomenės centre įsikūrusį Vaikų dienos užimtumo centrą renkasi jaunesnio bei vyresnio mokyklinio amžiaus – nuo 7 iki 18 metų – vaikai ir jaunuoliai. Užsiėmimai vyksta antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais. Centro lankytojai, atėję po pamokų, ruošia namų darbus, dalyvauja įvairiose veiklose bei užsiėmimuose, kartu rengia ir švenčia šventes.

Asmeninio archyvo nuotr.