Kėdainių regiono radijo stoties „Centro FM“ transliacijos jau prasidėjo. Tiesa, kol kas jos vyksta tik internetu. Tačiau daliai kėdainiečių įdomu – o kas gi šią naują žiniasklaidos priemonę finansuoja? Kieno interesams ji atstovauja? 

Radijo stoties „Centro FM“ kūrėjai – I. Galuškinas (dešinėje) ir J. Kočetova.

Radijo stoties „Centro FM“ kūrėjai – I. Galuškinas (dešinėje) ir J. Kočetova.

Pasak Igno Galuškino, radijo stoties „Centro FM“ atsiradimo iniciatoriaus, nuo pat radijo stoties projekto pradžios vieni pirmųjų jam užduodamų klausimų buvo „Kas jus finansuoja?“ ir „Kokią politinę kryptį ar partiją palaikote?“.
„Atsakius, kad niekas nefinansuoja ir nesam nei kairieji, nei žalieji, juo labiau jų visų mišinys, klausimą uždavusio žmogaus akyse galima buvo pastebėti nusivylimą ir nepasitikėjimą“, – tikino jis.
I. Galuškiną stebina ir tai, kad nemažai daliai visuomenės atstovų kelia nuostabą, kad gali atsirasti žmonių, skiriančių ne tik savo laisvą laiką, bet ir dalį santaupų savęs realizavimui, geram laiko praleidimui prisidedant prie kėdainiečiams skirtos radijo stoties kūrimo.

Netrukus – ir radijo bangomis
„Pradėti transliacijas radijo bangomis tikimės nuo kitų metų pradžios. Dabar klausytojai transliacijas gali išgirsti tik internetu. Džiaugiuosi, kad subūrėme šaunią komandą – prie radijo stoties dirba 28 žmonės, o visą veiklos branduolį sudaro 5 žmonės“, – sakė I. Galuškinas. Šiuo metu Ignui nemažai laiko praleidžiant užsienyje, radijo stoties veiklos koordinavimą perėmusi Justina Gikniūtė Kočetova.
Radijo stotis – tai ne tik balsas eteryje – entuziastai padeda spręsti technines problemas, tvarko ūkio reikalus, kuria dizainą ir apipavidalinimą, kuria autorines laidas. Beje, visi jie dirba savanoriškai, negaudami jokio atlygio.

Radijo stoties „Centro FM“ kūrėjų komanda – aktyvūs, visuomeniški, neabejingi savo miestui kėdainiečiai.

Radijo stoties „Centro FM“ kūrėjų komanda – aktyvūs, visuomeniški, neabejingi savo miestui kėdainiečiai.

Vedėjai – ne profesionalai
Dabar radijo eteryje galima išgirsti ne tik kokybiškos muzikos, bet ir autorinių laidų, kurias kuria ne profesionalai, bet aktyvūs kėdainiečiai: vedėjais yra tapę tiek jaunesniųjų klasių mokinukai, tiek ir brandų amžių pasiekę kraštiečiai.
„Mes nesame profesionalai, tačiau dirbame ir kartu mokomės, tobulėjame. Turime nemažai sukurtų autorinių laidų apie tai, kas mums visiems aktualu – apie politikos ir verslo aktualijas, žemės ūkį, taip pat ir apie mus supančią kasdienybę – vaikus, mokyklos gyvenimą, krašto kultūrą“, – sakė jis.
Kartu I. Galuškinas pridūrė, kad radijo stoties studijos durys yra atviros kiekvienam, turinčiam idėjų ir norinčiam jas realizuoti, pasidalinti savo įžvalgomis, išbandyti save radijo stoties laidos vedėjo amplua.

Tikiu, kad radijo stotis kėdainiečiams reikalinga
Laukiama ne tik moralinė, bet ir finansinė parama. „Asmenys ir verslai, norintys paremti radijo stotį finansiškai, visada laukiami – jei tikite mumis ir manote, kad kėdainiečiams radijo stotis yra reikalinga, mes būsime be galo laimingi ir dėkingi gavę kad ir 10 Eur auką. Tačiau augantis dramblys kambaryje neturėtų pamiršti, kad indulgencijų laikai baigėsi. Aš tikiu, kad tai yra nauja karta, kuri nesupranta vokelių, „atkatų“, šmeižto. Kurie nesėdi svetimose kišenėse, o dirba savo darbus ir iš to pragyvena, pramogauja, daro gera savo miestui“, – įsitikinęs radijo stoties „Centro FM“ idėjinis vadas I. Galuškinas.
Radijo stoties „Centro FM“ transliacijos internetu pasiekiamos www.centrofm.lt internetinėje svetainėje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.