G. Gatulio teigimu, pareigūnų planų rengti nepakeitė net subjuręs oras.

G. Gatulio teigimu, pareigūnų planų rengti nepakeitė net subjuręs oras.

„Tokios akcijos – kasdienio mūsų darbo dalis. Pagal planą gausios mūsų pareigūnų pajėgos iš visos Kauno apskrities atvyko į Kėdainius ir tikrina saugumą  keliuose. Esame pasiruošę dirbti visą naktį – tikriname vairuotojų blaivumą, transporto priemonių dokumentus, patikimumą, taip pat žiūrime, ar nevežamos nelegalios prekės“, – sakė šeštadienio vakare Kėdainiuose specialių reidą koordinavęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės vadas Gintaras Gatulis.

Pareigūnai laikinus postus įrengė prie visų įvažiavimų į miestą, taip pat aktyviai patruliavo pačiuose Kėdainiuose.

Reido metu tikrintas vairuotojų blaivumas, ieškota nelegalių prekių.

Reido metu tikrintas vairuotojų blaivumas, ieškota nelegalių prekių.

Prabėgus pirmajai reido valandai konkrečius rezultatus įvardyti dar buvo anksti. „Patikrinimus dar tik pradedame. Stabdome beveik visą transportą. Tikrai neturime tikslo kuo daugiau nubausti vairuotojų. Net jeigu visai nerastume pažeidėjų, nesakytume, kad patruliavome veltui. Tokiu atveju konstatuotume, kad kėdainiečiai labai drausmingi vairuotojai. Tačiau visai „sauso“ rezultato nebus – jau po pirmojo patikros pusvalandžio sustabdėme automobilį, kuriame radome narkotinių medžiagų. Baigiame visas  privalomas tokio pažeidimo forminimo procedūras. Mašinos vairuotoją ir keleivius vešime į gydymo įstaigą, nes privaloma atlikti testus, ar jie patys nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų.  Vėliau incidento eiga bus perduota tyrėjams“, – sakė G. Gatulis.

Tikrintojai neturi tikslo nubausti. Svarbiausia saugumas ir tvarka keliuose.

Tikrintojai neturi tikslo nubausti. Svarbiausia saugumas ir tvarka keliuose.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės vado teigimu, tokios priemonės nuolat vykdomos visoje Kauno apskrityje. Kėdainiuose patikrinimo reidas – ne pirmas ir tikrai ne paskutinis

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.