Antradienį, perpiet Kėdainių rajone girtas vairuotojas sukėlė eismo įvykį – vilkiku atsitrenkė į kelių priežiūros traktoriuką. Įvykio kaltininkas sulaikytas.

Pranešimas apie nelaimę Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė prieš 13 val. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos policijos, medikų ir ugniagesių pajėgos.

Policija praneša, kad kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, ties Truskava vilkikas DAF, kurį vairavo 63-ejų metų vyras, kliudė traktorių „Kioti“, vairuojamą 35-erių metų vyro. Pastarasis buvo blaivus, o štai vilkiko vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,09 prom. Vyras sulaikytas.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė informavo, kad po eismo įvykio traktorius stovėjo šalikelėje, o sunkiasvorė transporto priemonė buvo nuvažiavusi nuo kelio, prispaustų žmonių nebuvo. Pirminiais duomenimis, vilkiko vairuotojas nenukentėjo, traktoriaus vairuotoją vietoje apžiūrėjo medikai. Eismo įvykio vieta aptverta STOP juosta, atjungtas traktoriaus akumuliatorius ir nupurkštas dispergentu ant važiuojamosios kelio dalies 5 m² plote išsiliejęs kuras.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.