Viešoji įstaiga Kėdainių ligoninė veidą keisti pradėjo maždaug prieš dešimtmetį, kai jos vadovai pasinaudodami valstybės investicijų, Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei kitais finansavimo šaltiniais parengė pirmuosius renovacijos projektus. Kai kurie jų tęsiasi ne vienerius metus, o kasmet atsiranda ir naujų darbų.

Ligoninės direktoriaus S. Skaumino teigimu, stengiamasi išnaudoti visas galimybes, kad pagrindinė rajono gydymo įstaiga būtų atnaujinta.

Ligoninės direktoriaus S. Skaumino teigimu, stengiamasi išnaudoti visas galimybes, kad pagrindinė rajono gydymo įstaiga būtų atnaujinta.

Kėdainių ligoninės vadovai stengiasi išnaudoti visas galimybes, kad galėtų įstaigą atnaujinti. „Mes norime, kad ir pacientams, ir darbuotojams būtų patogu, jauku, gražu ir šilta, tad rengiame ir įgyvendiname daugybę projektų atskirų korpusų bei skyrių renovacijai bei atnaujinimui“, – sakė Kėdainių ligoninės direktorius Stasys Skauminas. Jo teigimu, bendravimas su statybininkais tapo neatsiejama pastarųjų metų ligoninės gyvavimo dalimi. „Ligoninės atnaujinimui buvome parengę projektų, kurių vertė siekė apie šešis milijonus litų. Daugelis darbų padaryta. Gydymo įstaigą lankantys kėdainiečiai mato, kaip pasikeitė ligoninė. Tačiau turime ir projektų, kurie dar tęsiasi. Šiuo metu dirbame su chirurginio skyriaus korpuso atnaujinimu. Tą dalį reikia baigti apšiltinti. Be to, norime įrengti naują liftą, baigti tvarkyti šildymo trasas. Suplanuotiems darbams iš valstybės investicijų programos yra skirta 165 tūkstančiai eurų. Tad darbai vyksta. Jau išmokome sugyventi su statybininkais. Jie mūsų darbų nesutrikdo. Esant būtinybei galime kiek pakoreguoti savo darbą, tačiau kraštiečių gydymo nenutraukiame“, – sakė S. Skauminas.

Ligoninės darbo statybininkai nesutrikdo – kraštiečiai gauna visas būtinas medicinines paslaugas.

Ligoninės darbo statybininkai nesutrikdo – kraštiečiai gauna visas būtinas medicinines paslaugas.

Ligoninės vadovo teigimu, dar būtina įrengti šiuolaikiškas naujas priešgaisrines sistemas visoje gydymo įstaigoje. Be to, dedama daug pastangų, kad būtų gauta lėšų korpuso, kuriame įsikūrusios laboratorijos ir odontologijos skyrius, atnaujinimui. „Jau ne vienerius metus važiuojame į ministeriją, kad gautume finansavimą to korpuso renovavimui, tačiau mūsų eilė vis neprieina. Tikiuosi, kad dar metai, kiti ir pagaliau galėsime baigti ligoninės atnaujinimo darbus“, – viltingai kalbėjo S. Skauminas.
Savivaldybės specialistai rengia projektą automobilių stovėjimo aikštelės prie pagrindinių rajono įstaigų įrengimui. Dabar vyksta projektavimo darbai. Juos pabaigus prasidės derinimai ir pirmieji statybos darbai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.