Kėdainių ligoninės terapijos korpuse nuo šio penktadienio keičiamas liftas, tad pacientų ir medikų laukia laikini pokyčiai. Ligoninės administracija tikisi, kad pacientai ir jų artimieji bus supratingi, kol vėliausiai per du mėnesius bus įrengtas modernus ir patogus naujas liftas, aptarnausiantis 4 aukštų terapijos korpuso pastatą.

Pasak Kėdainių ligoninės direktoriaus Stasio Skaumino, įmonė „Kauno liftai“ liftą turi įrengti vėliausiai iki metų pabaigos, tikėtina, kad darbus pavyks užbaigti ir anksčiau. Kol bus keičiamas liftas, ligoninės personalas negalės atlikti įprastų darbų – pakelti ligonių į reikiamą aukštą, atgabenti maisto, priemonių ir t.t. Todėl per tą laiką, kol vyks darbai, 2-ame ir 3-iame korpuso aukštuose veikiantį terapijos skyrių teks laikinai iškelti į chirurgijos korpusą. Terapijos skyriaus pacientai bus laikinai guldomi į traumatologijos, chirurgijos bei ginekologijos skyrius ir juose gydomi.

Pirmame ir ketvirtame terapijos korpuso aukštuose veikia slaugos skyrius. Suprantama, kad ten gulintiems ligoniams reikia ypatingų sąlygų ir priežiūros. Tad 4-ame aukšte laikinai bus gydomi tik tie pacientai, kurie gali vaikščioti, o personalas savo darbą organizuos taip, kad apsieitų be lifto. Pirmajame aukšte slaugomiems pacientams sąlygos nesikeis.

„Prašome pacientų ir artimųjų supratimo, nes paguldyti į skyrius tiek pacientų, kiek iki šiol, nepajėgsime, paprasčiausiai neužteks vietos. Teks ir pasispausti… Tačiau šie nepatogumai laikini, o įrengus naują liftą, ženkliai pagerės pacientų aptarnavimo kokybė“, – sakė ligoninės vadovas.

Lifto keitimas – vienas iš slaugos skyriaus rekonstrukcijos programos etapų. Darbai finansuojami iš valstybės investicijų programos lėšų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.